Kim seçilirse seçilsin, Amerika’nın gerçek patronu İngiliz derin devletidir!

Erkan Arkut

Kim seçilirse seçilsin, Amerika’nın gerçek patronu İngiliz derin devletidir!

Amerika 45. Başkan adayı olarak Cumhuriyetçilerin başkan adayı Donald Trump’ı seçti, ama demokratların başkan adayı Hillary Clinton’ı seçseler de durum değişmeyecekti. Çünkü her iki başkan da tarihte her zaman olduğu gibi İngiliz derin devletine hizmet edecek ve İngiltere’nin sözünden asla çıkmayacaktı…

Bugüne kadar dünyadaki savaşları çıkaran, ülkeleri bölüp yöneten Amerika ve İsrail olarak biliniyordu. Oysa gerçek patron perdenin arkasına gizlenmiş olan İngiliz derin devletiydi. Amerika’da seçilen başkanlar da tamamen maaşlı bir çalışandır ve İngiltere’ye hizmet ederler. Şimdiye kadar bu gerçek kimse tarafından dile getirilmiyordu ama artık İngiliz derin devleti deşifre oldu.

Gülen Örgütü de Mehdiyeti desteklemek için değil kendilerince Mehdiyeti engellemek için öne sürülmüş bir yapıydı. İngiliz derin devleti Gülen örgütünü Mehdiyeti ortadan kaldırmak için harekete geçirdi, fakat sonu hüsranla bitti. Şimdi İngiliz derin devleti hem deşifre olmasına şaşırıyor, hem Türkiye’yi hala neden bölemediğine şaşırıyor. 

İngiliz derin devleti Ortadoğu’yu küçük küçük yüzlerce devlete bölmeye ve yönetmeye çalışıyor, çıkarılan bu savaşlar bu yüzden. Türkiye’yi de paramparça etmek istiyorlar, bu yüzden PKK’yı yıllardır destekliyorlar. Görünen yüz hep Amerika ama geri planda asıl düşman İngiltere’dir. Bakın Öcalan bu gerçeği nasıl itiraf ediyor:

“Bakın bizim konumuza en akıllı yaklaşan İngiltere’dir… Bazı lordlar bizimle görüşüp “Sizi destekliyoruz” dediler… Gizli olarak en büyük destek hep İngilizlerindir.” (Hasan Attila Uğur, Abdullah Öcalan’ı nasıl sorguladım Kitabı, Kaynak yayınları)

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

15.11.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!