KANDİL TOPRAKLAMA MI?

Gölge Adam

KANDİL TOPRAKLAMA MI?

ZAHİDE UÇAR

KANDİL TOPRAKLAMA MI?

Başbakan PKK’ya ramazan kıyağı yapıyordu, şehitler gelmeye başlayınca tepkilerin büyüklüğü BOP eş başkanını milli söyleme mecbur kıldı.

Kandil bombalanıyor ama karadan girilemiyor. İran giriyor ama Türkiye giremiyor. Neden?

Hatırlayın, 2002 yılında dönemin Başbakanı A. Gül, Dışişleri Bakanı Ali Babacan’dır. Baykal bir belge ele geçirir. Belgeye göre 1 milyar dolar hibe karşılığında Türkiye Kuzey Irak’a girmeme sözüvermişti... Sonra imzalar geri çekilmişti. İş ortaya çıkınca Babacan dillere şenlik bir savunma yaptı. Dedi ki; “evet, böyle bir anlaşma yaptık ama muhalefet kötüye kullanır diye parayı almadık(!)”

Biz bu hükümetin yaptığı hiçbir gizli anlaşmayı bilmiyoruz ama bir BOP eşbaşkanı tarafından yönetildiğimizi biliyoruz. Bir BOP eşbaşkanı tarafından yönetildiğimize göre, bütün eylemlerin ve gizli anlaşmaların BOP çerçevesinde yapıldığını bilmek için alim olmaya gerek yoktur. BOP projesi gereği Suriye, İran, Irak ve Türkiye’den koparılacak topraklarda “görüntüde bir Kürt Devleti”, gerçekte ise 2.İsrail Devleti kurulacaktır!.. O zaman BOP eşbaşkanı BOP hilafına Kandil’e karadan girebilir mi? Bence giremez. Hep söylüyorum, söyleyeceğim: ”AKP ABD elinde REHİNDİR!!.” Nokta!

Havadan vur!.. Kaç PKK’lı vurdunuz? Onca sorti yapmaya değecek bir sonuç aldınız mı? Yoksa millettin gazını mı alıyorsunuz?

Kuzey Irak Kürt Devleti Türkiye’ye kurduruluyor. Hani bir zamanlar kırmızı çizgilerimiz vardı? AB-D PKK’yı Kuzey Irak’ta kurulan Kürt Devleti’ne ses çıkarmasın diye pazarlık masasında tutuyor. Her gün şehit veren Türk Milleti’nin Kuzey Irak’ta neler oluyor diye sorgulayacak hali zaten kalmadı.

Türk Ordusunun vesayetine son veren AKP, ABD vesayetini Türkiye’ye hakim kılmıştır.BOP eşbaşkanı, BOP basını, BOP polisi… Yakında BOP askeri de olursa ihanetin dibine vuranlar şenlik yapar artık.

Amerika'ya göre Türkiye "İkici Derecedeki Serseri Devlet"ler katagorisinde ve İran'dan sonraki ikinci hedef.

Ordusuna düşman olan ahmaklar, ABD vesayetine “evet” oyu veren aymazlar da kına yakar o zaman.

KÜRTLERE SESLENİYORUM

Kürt halkı, Kürt hakkı diye diye kaleminiz kırılıyor farkında mısınız? Petrol ve doğal kaynaklar üzerinde oturuyorsunuz. Küresel eşkıya böl ve yut yöntemi ile sizi ayırmayı planlıyor. Başarabilirlerse Ortadoğu’nun ikinci Filistin’i olacaksınız. Türkiye, Suriye, Irak ve İran Halkının nefretini biriktirmiş olacağınızdan size sahip çıkacak kimse de olmayacaktır. Bu durumu göze alıyor musunuz?

Bakınız, yıllardır Türk Halkı AB-D elinde kiralık katil olan PKK terörüne evlatlarını şehit veriyor ama öfkesini Kürt komşusuna yöneltmiyor. Bu asil millet bunca kana rağmen hala Kürt ile PKK’yı ayrı tutmayı başarıyor. Öfkeye kapılmıyor çünkü öfkeye kapılırsa küresel güçlerin istediği oyuna geleceğini biliyor.

Eğer ülkemizde yaşananlar AB-D, İsrail gibi ülkelerde yaşansa idi, Kürtler çoktan tecrit edilmiş olurdu, bunu da unutmayın!..

Kürtlere sesleniyorum. Bunca zamandır çocuklarınızı kullanan, mezara gönderen, sömürgeci katil devletlerin maşası Kürt Baronları mı çözecek problemlerinizi? Ya da açılım-saçılımla Güneydoğu’yu PKK’ya teslim eden AKP’ mi? AKP gerçekten Kürtleri düşünseydi ne yapardı biliyor musunuz? Öncelikle oradaki aşiret, ağalık sistemini yıkar, devlet ile ağalar arasına sıkışmış halkı direk devlete muhatap kılardı. Halkın kendi toprağını işlemesi için yasal düzenlemeler yapar, 21. yüzyılda ağalara köle olmasını önler, toprak reformu yaparak köylüyü kendi toprağının efendisi kılardı. Orada eğitim seferberliği başlatır, okuma oranını yükseltirdi. Devletin bütün fabrikalarını satıp, işyerlerini kapatıp, Güneydoğu halkını “ki, orada farklı gösterilse de sadece Kürtler yaşamıyor” BOP çerçevesinde terörle bütünleştirmezdi.

Güneydoğu’da PKK’nın insafına terk edilen Kürtler değil ama batıda ki Kürtler artık konuşmalı. Gittikçe araya daha çok kan giriyor. Bu kanı kınamaz ve devletin bütünlüğüne sahip çıkmazsanız, bu kana ortak olursunuz. Bu da Türk milletine ihanet olur.

Bunca kana rağmen, ülkenin en ücra köşesine kadar şehit mezarlarının olduğu bir ülkede komşun hala kapını çalıyor ve sana ayrımcılık yapmıyorsa ve sen hala bu cinayetlere seyirci kalıp sesini çıkarmıyorsan komşuna ihanet ediyorsun demektir. Unutma!!.

Ülke bir ayrım noktasına doğru sürükleniyor. Bu sürece vatanına bağlı Kürtler “dur” diyebilir. Bugün susarsanız ne zaman konuşacaksınız? Bugün susanlardan yarın çocukları hesap sorar. 2. Filistin kurulduğunda torunlarınız size lanet okur, sakın bunu da unutmayın. Bu millet sabırlıdır ama ihaneti hiç affetmez. Ve Kürtlerin bu ölümcül suskunluğu ihanet olarak algılanmaya başlarsa, dönülmez bir sona doğru gideriz.

Hiç düşündünüz mü? Ya Türkler de sizden vaz geçerse ne olur? Bunca şımarıklığa, AB-D’ye güvenerek efelenmeyeYETER” derse ne olur?

Artık herkesin aklını başına alma zamanı, elini taşın altına koyma zamanı!!. Yoksa İsrail’in “vaad edilen topraklar”a kavuşmasında basit birer piyon olursunuz. Bu topraklar daha fazla ihaneti taşıyamaz. Bu da böyle biline!!

Mütedeyyin Müslümanlara Sesleniyorum

Sizler, evet sizlere sesleniyorum. Elinizden tesbih, dilinizden Allah Kelamı düşmüyor ama zulme susmak sizi zulme ortak kılmıyor mu?

Bu topraklar çok ihanet gördü. İhanetin her türlüsünü yaşadı. Kırk yerinden hançerlendi ama direndi. AKP iktidarı ile bambaşka bir döneme girdi. Ülken cemaati olmayan kiliselerle donatıldı, besmele ile kilise açıldı gıkın çıkmadı. Müslüman Türk kadınına tecavüz edilen kiliseyi onarıp bir de haç taktılar. Tecavüzcülerin torunlarına ayin yaptırdılar, sesini çıkarmadın. ABD Konsolosunun talebi doğrultusunda “Allah katında din İslam’dır” (Âli İmran, 19) ayetinin hutbelerden kaldırıldı, oralı olmadın. Yıllarca diğer partileri dinsizlikle suçladınız, hepsine mason dediniz amaErdoğan Rotaryen toplantısına ilk katılan Başbakan oldu, siz üç maymunu oynamaya devam ettiniz. Yetmedi Bülent Arınç Rotaryenlere, “Peygamberimiz ‘Veren el alan elden üstündür’ diyor. Siz veren elsiniz, öpülecek elsiniz” dedi, es geçtiniz.

İçişleri Bakanlığı’nın emri ile, Papa Jean Paul’ün ölümünde Türkiye’de bayraklar yarıya indirildi. 12 şehit verdiğimiz günlerde ise televizyonlarda şarkılı-türkülü-göbek atmalı programlar devam etti, sıkılmadınız.

Yıllarca Merhum İnönü’yü 12 Ada’yı hibe etmekle suçladınız ama gözünüzün önünde iki adamız Yunanistan’a terk edildi, Dışişleri Bakanı vatan toprağına “adacık” dedi, yüzünüz bile kızarmadı.

Kuran Kursları diye yırtındınız, AKP Kuran Kursu yıktı, birçoğunu da kapattı ama AKP yapınca normal karşılayıp yandaşlığın dibine vurdunuz.

AKP, umuma açık içkili yerlerin okullara uzaklığını 200 metreden 100 metreye indirdi. Turizmi teşvik kapsamında olan yerlerde ise mesafe şartı aranmayacak. (4.4.2004 – Türkiye)

Bu karara bırakın tepki vermeyi, çocuklarınızdan bile utanmadınız.

Misyonerliğe yasal izin verildi, gene sustunuz. Eşbaşkan aynı zamanda medeniyetler ittifakı, diğer adıyla dinler arası diyalog eşbaşkanı oldu. Kısacası, tek dinli bir dünya devleti projesinde rol aldı. Yani, Evangelist Protestan Müslümanlığa evrilmenin eşbaşkanı oldu. Susarken Allah’tan da korkmadınız.

Yıllarca “Müslüman ülkelerden uzak bırakıldık, Avrupacı olduk, ahlaksızlık aldık” diye yakındınız. AKP Müslüman ülkelerle yakınlaştı diye alkışladınız. Irak’a Türkiye üzerinden yağan bombaları görmemezliğe geldiniz. ABD askerlerinin Müslümanlara yaptığı tecavüzlere kulağınızı tıkadınız. Partinin hatırını hakikatin hatırından üstün tuttunuz. Biz “AKP Müslüman ülkelerin içine sokulmuş Truva Atıdır” derken bizi düşman bellediniz.

Ne oldu? Geldiğiniz yer neresi? AKP Haçlının işbirlikçisi olarak Müslüman ülkelere açılan kirli savaşa katılıyor... Libya’da, Afganistan’da, Somali’de yapılan katliamlara ortak oluyor. Vicdanınız hiç mi sızlamıyor? Rahat uyuyor musunuz?

Emevi’nin, Muaviye’nin, Yezid’in yolundan gidenlere hala sahip mi çıkacaksın? Bak, bütün ülke Kerbela kesildi. Bu zulümlere daha ne kadar ortak olacaksın?

Yıllarca başkalarını hırsızlık, yolsuzlukla suçladınız. Deniz Feneri Derneği, hani şu yok-yoksullara yardım için kurulduğu söylenen dernek... Almanya’da sanıklar itiraf ederek içeri girdi. İtiraflara göre fakir için verilen sadakalara el uzatılmış. Yani yoksulun ekmeği çalınmış. Yoksulun ekmeği çalınarak gemi alınmış, işyerleri açılmış. Sen gene susuyorsun. Susarak bu hırsızlığı onayladığının farkında değil misin?

Bütün zulümlere, Kuran dışı uygulamalara, din diye diye cahiliye dönemi adetlerinin uygulanmasına, daha da vahimi dinini elinden almalarını daha ne kadar seyredeceksin?

Yıllarca Osmanlıcı kesildiniz başımıza.Cumhuriyeti bir türlü içinize sindiremediniz. Fatih Sultan Mehmet Rum Pontus Devletine 15 Ağustos’ta son vermişti. Rum Pontus haritalı tişörtler giyip gelen Rumlar 15 Ağustos tarihinde Fatih Sultan Mehmet’e meydan okurcasına AKP’nin izniyle Sümela’da ayin yapıyor. Ve siz gene susuyorsunuz. Bir çırpıda Osmanlı mirasını da sattınız yani(!).. Üstelik ne utanıyorsunuz, ne yüzünüz kızarıyor.

Bari yıllardır savunduğunuz tek bir ilkeye olsun sahip çıkın da, sizleri iki yüzlü diye damgalamayalım.

Ülkemizde yaşananlar, din olarak pazarlanan rezillikler Allah’a, Peygamberine ve Kuran’a iftiradır, görmüyor musun?

Bugün susan; dinine, bayrağına, ülkesine sahip çıkamayanların yarın konuşmaya hakkı olmayacaktır!! Çünkü iş işten geçtikten sonra konuşsalar da kimse kendilerine itibar etmeyecektir!!

Bugün konuşun ve dininizi “din” kisvesi altında elinizden alanlara “YETER” deyin! “Dinimle oynama” diye haykırın. Bu gün haykırın ki; yarın konuşmaya yüzünüz olsun!

SUR-iye

Suriye Emperyalizme direniyor. Suriye komşumuz, akrabamız. Bizde Çorum ve Kahramanmaraş olaylarını gerçekleştiren CİA güdümlü gladyo, Suriye’de katliam yapıyor, yaptırıyor. Gladyonun basını katliamları Esad’a mal ederek kamuoyu oluşturuyor.

Suriyeli din adamı Şeyh Adnan Abdulkerim El Osman, ''Suriye'deki olayların baş sorumlusu Tayyip Erdoğan'dır'' diyor. Uluslararası mahkemelerde bir dava açılırsa şahit olacağını söyleyen El Osman: ''Erdoğan'ın yaptıkları dinsizliktir. Halkımız Erdoğan'ın gerçek yüzünü gördü ve ihaneti affetmez.'' ''Erdoğan'ı Alla ıslah etsin; dini bütün sanırdık, yaptıkları dinsizliktir. Suriye halkı Erdoğan'ın gerçek yüzünü son 1 ayda gördü. Suriye'yi bilmiyor, bu halk ihaneti affetmez.” Diye de devam ediyor.

Haçlı güruhun müttefiki hükümet Suriye’ye gözdağı vermeye devam ediyor. Suriye bizim iç işimizmiş(!)..

Suriye saldırısı Ortadoğu’yu tamamen içine alacak bir savaşın başlangıcı olabilir. Bir anlamda “SUR” a üflemek gibi bir kıyameti başlatabilir.

Oysa Suriye, İran, Rusya ve Türkiye’nin işbirliği AB-D’nin sonu demektir. Bu işbirliği gerçekleştirilemezse; kartlar yeniden karılırken kopacak kıyametin sonunu kimse tahmin edemez.

Rusya ve Çin Suriye’ye saldırıya müdahil olur diye bir görüş var. Olmayabilir de.

Rusya sıcak denizlere açılmayı istemiyor mu? İstiyor. AB-D’nin savaşta başarılı olamayacağını görürse seyreder ve AB-D’nin çöküşünü bekler. Çünkü Suriye ve İran’da başarısız olan bir ABD’yi batmaktan kimse kurtaramaz! Savaştan çıkmış, zayıflamış ülkelere müdahale etmek Rusya için daha elverişli olur?

Kartlar yeniden karılıyor, bütün ülkeler batırılırken bankerler sürekli ceplerini şişiriyor.

Ve AB-D elinde gönüllü Rehin olanlar SUR’a üflemek için HAZIROLDA bekliyor.

Kıyametin korkak piyonları, kendi mecburiyetlerine Türk Halkını da mecbur kılmaya çalışıyor.

Ve biz direneceğiz. Şeytanın uzattığı SUR’a üfleme heveslisi olanlara direneceğiz.

Şeytan kağıtları karıyor. Bugün konuşma zamanı. Bugün saflarını seçme zamanı.

Kerbela yeniden kuruluyor. Zulüm ateşleri yakılıyor.

Ve biz bu zulme BAŞKALDIRACAĞIZ!!

NOT:Şimdi anladınız mı “mayınlı araziyi İsrail’e verme oyununun altında ne yattığını? Mayınlı arazi işinin aslında bir proje olduğunu ve İsrail’in sınıra ne için yerleştirilmeye çalışıldığını? “Van minut”muş… Hadi canım sende…

Z_eucar@yahoo.com.tr

Zahide Uçar

HALKnet.com

24.08.2011 (Gölge Adam)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

FİDAN VE İSTİFA... KAPTAN Yazdı

YAŞASIN CUMHURİYET/ ARZU KÖK yazdı

Dinle Kalkınmış, Devrimle Geri Kalmış Ülke Gösteremezsiniz!

Sürdürülebilir Mali Politikalarla Sürdürülemeyen Emeklilik Mahinur Şahbaz

SONRA YAPILACAK TEK ŞEY VAR

Babam/...Arzu Kök

Tahir Canan'dan Yediği yemeğin parası isteniyor...

23 Nisan / ARZU KÖK

ÇÖLDE OLUŞTURULAN VAHALAR / ARZU KÖK

TARİHE DÜŞEN KARA BİR LEKE...PROF.DR.LEVENT SEÇER

SAVAŞA VE SAVAŞLARA HAYIR/ Şenol Eker

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.../ Arzu Kök

TGB ve Sorumluluk...

TGB'liler Sizler Hainsiniz...

Fıkra Selah Hoca'dan Yorum Benden...

Bizim Varak Size Küçük Gelmiş Olabilir Mi?

Gaziantepspor ve İbrahim Kızıl ve de Ata Aksu..

Prensip Sahibi Yaşar Ağyüz !

98 Trilyonluk ihale...

Sizin hiçbir suçunuz yok küçük hanımlar/SUHAM ELMAS- BAHREYN

24 OCAK EKONOMİK KARARLARI -2 / Erkan Türüdü

24 OCAK EKONOMİK KARARLARI-1 / Erkan Türüdü

24 OCAK KARARLARI /Hasan Mahmut Devrez

İSHAK KONYA'YA..

Cehaletin Sesi Aklı Susturuyor.../ Arzu KÖK

Son pişmanlık!

İşte Yılın Fıkrası..

BU UNUTULUR MU ? (Ama malesef unuttuk...)

ERKEK EGEMEN POLİTİKALAR VE TECAVÜZ.../ Arzu KÖK

YAŞASIN CUMHURİYET / Arzu KÖK

ÇARESİZLİĞİN RESMİ YAPILABİLİR Mİ?.../ ARZU KÖK

Issız ada Lütfen okuyun.!!!!!!!!!!!!!!!‏

Kim kaleme aldıysa eline yüreğine sağlık...‏

EKİM AYINDA İDAM EDİLEN YOLDAŞLARIMIZA,

ŞİVEYDİZ/.. Ahmet AYAZ Yazdı..

BATAN GEMİ VE BİREYLER /Arzu Kök

12 EYLÜL DARBE SÜRECİNİ KISACA HATIRLASAK…/Fatih Aydın

bugün oniki eylül...‏/selah özakın

YOK EDİLMİŞ ZENGİNLİKLERİMİZ…/Fatih Aydın

"İKONCAN" lar'dan KUAFÖR' lük Stil'leri / Ali YATKIN

M. Ali DIYARBAKIRLIOGLU..Ressam... Arkadaşlarım

Kayserilinin Biri/ Ali Kıroğlu

ÇOK ÖNEMLİ OKUYUN-OKUYUN-BİR DAHA OKUYUN.......

SOMALİ ÇIKARTMASI, PARDON SHOW’U../Fatih Aydın

MİHRİ Belli

FUTBOL ASLA SADECE FUTBOL DEĞİLDİR! /Levent Turhan

MEMLEKET’DEKİ OYUN HAVALARI -AŞIRI SICAKLARDA DOST MECLİSLERİ/ ALİ YAT

SOPALI TÜRKLER KİMİN KAHRAMANI ?

DÜNYEVİLEŞ ME

Fatih Aydın / DEMOKRATİKLEŞİYOR MUYUZ?

Acil Haber

Bu Yazı Canınızı Sıkabilir

GAZİANTEP TÜRKİYENİN 6 NCI BÜYÜK ŞEHRİ DENİLİYOR,/‏Mustafa Kurtbey

Mısır Devrimi Devam Ediyor / Ergin Yıldızoğlu

Antep Erkekleri Ne İstiyor Biliyor musunuz?

BATAKLIĞIN ADI SPOR OLURSA…/ Fatih Aydın

ESNAF lardan - ARŞİV ler / Ali YATKIN

yüzde ellinin sırrı?

Siyasi mizah gazetesi: Marko Paşa - Diyar Saraçoğlu

CAN ATAKLININ YAZISI.. DORT GÜN İÇİNDE SADECE 11 KİŞİYE YOLLAYIN‏

BİLGİSAYAR TERİMLERİNİN OSMANLICA MEALLERİ...‏

İcradan yazı gelirse ne yapılmalı‏

Balıklar ve İnsanlar

BİZ MASUMUZ

Bugün Yazı Yok

SEÇİM-LER VE SONRA-LAR / Ali Yatkın

Aday Ama Hücrede/ Orhan Bursalı. Cumhuriyet Gazetesi

Hoca Kendini Helak Edecek

ELDEN ÖDEME!

Halit Çelenk’e

Yılın Fıkrası

Hangi Hastayı Ameliyat Etmek Daha Kolay ?

“TORBA” landık “ÇUVALLADIK”/Ali YATKIN

Harika Bir Yazı

ÇOCUKLUĞUMUZDA...

EKONOMİK BÜYÜME KANDIRMACASI

RÜZGAR GİBİ GEÇTİ / ALİ Yatkın

68 Kuşağının Anlatılmayan Öyküsü‏

Yetenekli Çocuk !

"DİPLOMA KUAFÖRLER'İ" / Ali Yatkın

AKARYAKITTA NASIL KAZIKLANIYORUZ?/ Mustafa Kızıklı

İLK BATILILAŞMA KAHRAMANIMIZ: II. MAHMUT/ Hasan TÜLÜCEOĞLU

"Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın!"

14 Ocak Cephesi kuruluş bildirgesi - Tunus

"PARA PARA PARA"/ Ali YATKIN

İDEAL ERKEK NASIL BİRİ

"YENİ YIL" ve "TAKVİM YAPRAKLARI" / Ali YATKIN

MİLLETİN VE DEVLETİN BEKAASI İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ /Mustafa KIZIKLI

EŞEĞİNE GÜCÜ YETMEYEN SEMERİNİ DÖVERMİŞ/Mustafa KIZIKLI

Başbakan Bunları Söylemedim Diyebiliyor Mu?/Burhan ÖZBEY

ÇOK DİLLİ SENFONİ /Hasan TÜLÜCEOĞLU

Yolsuzluk iddiaları ve “suskunluk!” /BURHAN ÖZBEY

İki dil mi? İkincisi Laz’ca, Çerkez’ce, Gürcü’ce yoksa Boşnak&

Kılıçdaroğlu ve Batum bunu bize nasıl açıklayacaklar?/BURHAN ÖZBEY

YUMURTAYI HANGİ UCUNDAN ATMALI? /Hasan TÜLÜCEOĞLU

Sosyal patlamanın ayak sesleri /BURHAN ÖZBEY

" O tokat"/ Burhan Özbey

“Utanç yılları”nın acı tablosu /BURHAN ÖZBEY

Beyaz Ayı

Sömürgen ülke yönetimlerinde "dini hassasiyet avcıları!"/ Burhan Özbey

Esaret cesaretsizlikle gelir.../BURHAN ÖZBEY

"3M rüşveti"nin soruşturması ne oldu? Takipçiyiz.../ Burhan Özbey

Papazın Papaganı!..

Tam Aziz Nesinlik....Fıkra gibi ya....!

POLAT’IN SECDESİ /Hasan TÜLÜCEOĞLU

"décapiter" ne demek?‏

TÜRBANA SERBESTLİK GELİR Mİ? /Hasan TÜLÜCEOĞLU

EĞİTİMDE DEĞİŞMEYEN-Hasan TÜLÜCEOĞLU

Kuaförler- Nişantaşlılar- Ali Yatkın

EZANIN TÜRKÇE OKUNMASININ ÖYKÜSÜ

Sezen Aksu'ya Açık Mektup

82 ANAYASASININ KALICILIĞI-Hasan TÜLÜCEOĞLU

HALA EVET DEMEK İSTEYENLER İYİ OKUYUP DÜŞÜNSÜNLER

SULTAN ABDULAZİZ’İN MENDERES BENZERLİĞİ- Hasan Tülüceoğlu

CENNETLİK

Neden Hayır? Celal Topkan- Adıyaman Eski Milletvekili

Biraz da Gülelim

KUŞATILAN ÇEVREMİZ

Yandaşlar nasıl ve niçin vergi kaçırır ?

LAYIGLIG NEDİR?

AZİZ NESİN’İN DEDİĞİ DOĞRU DEĞİLSE! Hasan TÜLÜCEOĞLU

ANAYASA PAKETİ KÖŞESİZ VE DÜZ…

MUCİZE BESİNLER

Araplarda Kadını Adı!..

ASIL FAKTÖR KÜRT HALKI Hasan TÜLÜCEOĞLU

Bu Fıkrayı Yalnızca Türkler Anlar!

GEMİ’DEN EKSEN’E, İŞMAM ANAYASA MAHKEMESİNDE-Hasan TÜLÜCEOĞLU

MAĞDUR PERİNÇEK’İN HAKKINA SAHİP ÇIKMAM, MAĞRUR ERDOĞAN’I ELEŞTİRMEM

SINIF İLE ETNİSİTE: GERÇEKTEN BAĞDAŞMAZ MI?

Kanserin Ölümü( Mutlaka Okuyun)

Öyleyse Çankaya Kimin Taşeronu?

Milli Piyango !...

İnsan Olmak

İnternete Düşenler !...

O GEMİDE ASLINDA KİMLER VARDI?

AYNI TEZGAH-- AYNI EKİP--YENİ AK-TİVİSTLER:

Maillere Bakmak !

Hapı yuttun oğlum....

YENİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEDİKLERİ BU

*HAZIRCEVAP...*

Ölmeyen Deniz'den

Ali Yatkın'dan Mektup Var

Fıkra..Superrr

KADIN KAMYON ŞÖFÖRÜ OLURSA

Siz Potomyayı bilir misiniz?

Ali Yatkın'dan Mektup Var...

Hesap Ortada

''YAKIŞIR OĞLUMUZA''

Öbür Dünyada Maliye Var mı?

Zamane Tıp Fakültesi

Ali Yatkın'dan Mektup Var

*HAZIRCEVAP...*

Ali Yatkın'dan Mektup Var...

Unutmayın ..Bu yalnızca bir Fıkra

TEMEL FBI MÜLAKATINDA !

Mümkünse Okuyun

NEOLİBERAL BELEDİYECİLİK SOYGUNCULUKTUR…

DEVLET BALONLARIMI GERİ VER

Temel ile Fadime

Ali Yatkın'dan Mektup Var

Kızılderililer !

ÖĞRETMEK, SEVMEKLE BAŞLAR

RAHMET OKUMAK......

SOL ne Demek SAĞ ne Demek ?

ZEKİ KADINLARA SAYGILARIMLA……..

Banu Avar'dan Çağrı...

Ağzına sağlık Gülse Birsel...

Eğer Birgün Müdür Olursanız !

Biraz da Gülelim

Hayatın bize 45 dersi‏

Pakize Suda'ya Teşekkürler

MUTHiS BiR ZAHiDE UCAR YAZISI HEMEN OKUYUNUZ

Tüm erkeklere sevgilerimle...‏

TAYYİP ERDOĞAN’A GÜVENDİM ,O BENİM HIYARLIĞIM

TECAVÜZ

BUGÜN YAZI YOK

Önemlidir

AMERİKAN SÜT TOZU

Ali Yatkın'dan Mektup Var

Hayat kurtaran teknikler

Savaş Süzal Amerika'dan Bildiriyor

Bu yazıyı yazan "yürekli" gazeteci hanımı kutluyorum..‏

antepli pambık prenses ve yeddi gudduklar süper ya çok güldüm‏

Kürt sorunu...‏

Haceli’ye acil mektup

Tayyip'in Saati !

TANRI NE MÜHENDİSİ ?

Kalıplaşmış kafalara bunu anlatmak kolay değil.

*Dünya Rakı Günü **

İşte Biz Böyle Yaparız !

Evlilik Nedir ?

Arkadaş Önemli

ALİ YATKIN DOMUZ GRİBİ HAKKINDA YAZI‏

Güler Zere'yi öldürüyorlar

Erzurumlular liyahh..‏

1 KASIM 2009 GÜNÜ SABİT TELEFONLARI SUSTURUYORUZ.

Avusturalya ya mı gitsek ne!!!!!!!!!!

Yeni Evli Çift !

Benim HAKKIMI kim yiyorsa Haram Zıkkım olsun...

ÖNEMLİ BİLGİ... LÜTFEN OKUYUNUZ

Ve kavga böyle başladı...

Biyoloji Sınavı !

İŞBİRLİKÇİLER

Markete gittiniz.

Mafya, Küresel kapitalizm ve Devlet

Günaydınnnn‏....

ONLAR YASAKLIYOR... BİZ YÜRÜYECEĞİZ...

Ne güzel cahildik(!).

Antepli ve Sigara Yasağı !...

Bildirmece

İki Resim Arasındaki Farka Yanıt !

LÜTFEN OKUYUNUZ ..... ( Çok önemli )

MİLLETVEKILLERIMIZ KPSS'YE GIRSIN

YOK BÖYLE BİR TEMEL FIKRASI ::))))‏

KEZBAN SENDEN SONRA NE OROSPULAR TÜREDİ'Kİ!!!

KÜRESEL VAMPİR

**Bir sürpriz, ister inan ister inanma***

Ata Sözlerindeki Tezatlar

Liberalizm, Kapitalizm ve Sol

BU RAKAMLARA DİKKAT!!!!

AÇILIMIN ARKASINDA NE VAR?

Kocanın Has'ı Sarhoşken Belli Olur..

S a d a k a t..... ( ! ) :-))))

ÖNEMLİ........

“Musa’lı Faizli Forex, İsa’lı Sezar Forex’i ve İslami Fa

Vahbi Koç'tan Anlamlı Bir Nasihat

En Derin Çingeneyim…

İki resim iki seçenek ( Doğu Perinçek )

Sigara Yasağı Faşizmdir

İşkencecilerin yargılandığı bir ülke istiyoruz!

Dincileşme, reklam, ticaret... hepsi bir arada

Gericilik Ergenekon'la sıvanır mı?

OHH BEEE....NE MUTLU BİZEEE

İBRET ALINACAK BİR HİKAYE, ZOR BİR SINAV

FALCI

HİTİT DUASI

Su Nasıl İçilmeli?

ERTUĞRUL ÖZKÖK'E YANIT : "BORÇLUSUN!"

Yeni 68'li

Başbakan'a Hindistan'da Ne Verdiler?

VEEE, SAKIN ÇIĞLIK ATMAYIN !

ZEYTİNİN TERİ

İşçinin Parasıyla Sömürü Nasıl Artırılır?

BELKİ OKUDUNUZ AMA BİR DAHA OKUYUNUZ..

Yav Bırak Mustafa Abi Yaa!?

Türkiye'de İnternet siteleri paralı olur mu?

Aşk Antepfıstığı mıdır?

Pezevengin asıl anlamı !

İhanet Fuarı: Gaziantep’ten Antep’e giden yol...

Fıkralar !

KENTİN SESİ - Gaziantep Yazıları

Atatürk Döneminde Torpil Nasıl Yapılır ?

Dikkatli Okumanızı Öneriyorum

Kentin Sesi- Gaziantep Yazıları

ANTEPLİ Bir Kebapçının Reklam Broşüründen Harfi Harfine Alınmıştır

YAZIK OLDU VALİLİK MAKAMINA

Ömür Dediğin

Süperrrr...

ÖPÜCÜK HESABI

Yeter ki Emret '

Kadındır Dikkat !

*SADRAZAM*

Babası Öldü

Can Yücel Efsaneleri

Soykırım yapmadık, vatan savunduk.. özür dilemiyoruz...

erkek beyni pahalı :)

ATATÜRKÜN YAVERİNDEN BİR ANI KESİNLİKLE OKUYUN!....

ÜMRANİYE bOMBALARI

Nasıl Ölmek İstersiniz?

İş görüşmesi

DİLE BENDEN NE DİLERSEN !..

TÜRK CEHENNEMİ

İŞTE ERGENEKON SAVCISI

İmam ve Tanrı ...

Edison Cennete Gider mi? Ve Cansız Hoca

Bizim Temel Hacca Gitmiş !..

İçimizdeki Tehlike