Darbenin ardından Soros yöntemiyle cemaatlere, tarikatlara yoğun baskı yapılıyor!

Erkan Arkut

Darbenin ardından Soros yöntemiyle cemaatlere, tarikatlara yoğun baskı yapılıyor!

15 Temmuz darbesinin ardından George Soros’un açık toplum modeliyle Müslümanlara, cemaatlere, tarikatlara yoğun baskı dönemine girildi. Dünya siyasetini tek merkezden yönlendiren, her konuda ortak hareket ettiren bir merkez var. İşte bu merkez İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devletinden Müslümanlara yönelik planlı saldırılarına şahit oluyoruz şu an. Çünkü darbe ile ülkeyi bölemediklerinden iyice kudurmuş durumdalar.  

İngiliz derin devleti hükümetin cemaatlerin, Müslümanların ve tarikatların desteği ile ayakta durduğunu çok iyi biliyor. Darbe ile yıkamadığı hükümeti şimdi de cemaatleri düşman ederek yıkmaya çalışıyor!Böylece bir yandan iç karışıklık, huzursuzluk çıkarıp Türkiye’yi bir taraftan da bölmek istiyorlar.

Şu anda bazı köşe yazarları İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle cemaatleri, tarikatları potansiyel suç unsuru olarak göstermeye başladılar. Yok cemaatlerin, tarikatların listesi yapılacakmış, insanların isimleri belli olacakmış, ne kadar para verdikleri makbuz altına alınacakmış! Müslümanlara bu eziyetin yapılmasına devlet izin vermesin. Müslümanların hayır için infak ettiği para neden ortada olsun? Siz PKK’ya akan parayı deşifre edin. Ateistler fişlenmiyor, PKK’lılar listelenmiyor, komünistler listelenmiyor da Müslümanlar mı listelenecek? Gidin üniversitelerdeki PKK’lıları listeleyin de onları açıklayın. Bu devletin asıl düşmanı PKK’lılardır, Müslümanlar değil…

Süleymancıların, Menzil’in, Nurcuların veya diğer camiaların devlete karşı hiçbir ters tutumu olmaz. Gülen örgütünün bu hale dönüşmesinin sebebi İngiliz derin devletinin yönlendirmesidir. Deccaliyetin İngiliz derin devleti olduğu, üst aklın İngiliz derin devleti olduğu herkes tarafından deşifre edilmelidir. Cemaatlerin şeffaflaştırılması George Soros’un “açık toplum” planından ve sinsi oyunundan başka bir şey değildir. Devletimiz İngiliz derin devleti tarafından oynanan bu oyunu görmelidir.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts,

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

18.10.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
O HALDE ÜLKEYİ GERECEK,AYRIŞTIRACAK TOPLUMUN TAMAMININ KABÜL ETMEYECEGİ OLAYLARDAN UZAK DURMAK LAZIM DEĞİLMİ?
sahın21 Ara 2016 18:56:44

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!