Yerel seçim öncesi MHP'den  Gaziantep'te  gövde gösterisi

Yerel seçim öncesi MHP'den Gaziantep'te gövde gösterisi

Yerel seçim öncesi MHP'den Gaziantep'te gövde gösterisi

MHP Şahinbey ilçe teşkilatı, yerel seçim öncesi birlik ve beraberlik toplantısında bir araya geldi. MHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ejder Demir ve Şahinbey İlçe belediye başkan aday adaylarının da katıldığı birlik ve beraberlik toplantısı, seçim öncesi gövde gösterisine dönüştü.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey İlçe Başkanlığı yerel seçimlerin startını verdi. Şahinbey ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı, partililer için seçim startı niteliğinde oldu. Mahalle temsilcilerine yönelik değerlendirme, bilgilendirme ve istişare toplantısı gövde gösterisi şeklinde geçti.

 

Üretken belediyecilik için MHP

 

Birlik ve beraberlik toplantısı, MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenirken, MHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ejder Demir’de hazır bulundu. Ejder Demir partililerle bol bol sohbet edip, Gaziantep ve Türkiye gündemine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz konuşmasında birlik ve beraberlik duygusuna vurgu yaparak MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını anlattı.

Cahit Çıkmaz, teşkilat olarak sürekli bir arada olduklarını, toplantılar yaptıklarını belirterek, “MHP Şahinbey ilçe teşkilatı olarak il Başkanı, Mahalle Temsilcileri, kadın kolları üyeleri, Muhtarlar, Meclis üyelerimiz, Belediye Başkan Aday Adayları ve Meclis üyesi Aday adaylarının katılımıyla olağan aylık toplantılar gerçekleştiriyoruz. Alnımız açık, yüzümüz pak olarak gönlümüzde milletimize duyduğumuz derin inanç ve sevgiyle 31 Mart 2019 yerel yönetimler seçimleri kapsamında Şahinbeyli hemşerilerimizin huzuruna çıkacağız” diye konuştu.

 Ejder Demir: MHP’yi zirveye taşıyacağız

 MHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Ejder Demir ise önemli açıklamalarda bulundu. Demir konuşmasında Gaziantep’e hizmet için, Gaziantep halkının huzuru, güveni ve mutluluğu için birlik ve beraberlik içinde mücadele edilmesi gerektiğini vurgulayarak, Gaziantep’in geleceğine hep birlikte sahip çıkılması gerektiğinin altını çizdi.

18.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz