Şamil Tayyar'dan CHP'ye: İtler ve Ayyaşlar Kovuldu

Şamil Tayyar'dan CHP'ye: İtler ve Ayyaşlar Kovuldu

Şamil Tayyar'dan CHP'ye: İtler ve Ayyaşlar Kovuldu

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Meclis genel kurulundaki gelişmelerle ilgili olarak Twitter hesabından CHP'lilere yüklendi.Tayyar " Zincirini koparan köpeklere karşı kuduz  aşısı istedik" diye yazdı.

AKP ile MHP'nin anlaşıp TBMM Genel Kurulu'na getirdiği 'başkanlık anayasası' görüşmeleri sırasında büyük olaylar çıktı. AKP'liler ile CHP'liler birbirine girdi, sandalyeler havada uçuştu.

Olaylar sabaha kadar sürerken AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, AKP Trabzon Milletvekili Muhammet Balta'nın CHP'liler tarafından ayağından ısırıldığını söyledi. Balta'nın fotoğrafını paylaşan Tayyar, CHP'li vekillere Twitter hesabı üzerinden hakaretler yağdırdı.

"Zincirini koparan köpeklere karşı tedbiren meclis revirine kuduz aşısı istedik" diye yazan Tayyar, "Kürsü işgali sonlandırıldı, itler ve ayyaşlar kovuldu, milletin meclisi mesaisine dönüp 5.maddeyi 343 oyla kabul etti, iradesine sahip çıktı" ifadelerini kullandı.

 

  1.  

    Kürsü işgali sonlandırıldı, itler ve ayyaşlar kovuldu, milletin meclisi mesaisine dönüp 5.maddeyi 343 oyla kabul etti, iradesine sahip çıktı

  2.  

    Zincirini koparan köpeklere karşı tedbiren meclis revirine kuduz aşısı istedik!

  3.  

    Bir şerefsiz, Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta'yı ayağından ısırdı. Bunu da gördük...

[Haber görseli]

 
 
 
12.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Yazık size verilen maaşa.Daha bir de milleti temsil edecekmiş,bu nasıl bir üsluptur ya.Adam beni ısıranı görmedim diyor birileri atıp tutuyor.Yazık o maaşa yazık
Kiya12 Oca 2017 23:58:27