Şamil Tayyar Muhalefetin " Can Simidi " Oldu. Herkes Onu İşaret Ediyor

Şamil Tayyar Muhalefetin " Can Simidi " Oldu. Herkes Onu İşaret Ediyor

Şamil Tayyar Muhalefetin " Can Simidi " Oldu. Herkes Onu İşaret Ediyor

FETÖ ile ilgili gelişmelere HDP eski eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'tan sonra bugün de CHP, AKP Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar'ı gündeme getirdi. Tayyar, FETÖ Borsası olduğunu dillendirmişti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Aslında Ömer Çelik internete girse orada açık seçik FETÖ borsasını görecek. Hadi bize güvenmediniz Şamil Tayyar'a sorun. Sizin eski vekiliniz, 'çok ciddi bir FETÖ borsası var, 'itirafçı' adı altında iş adamlarını serbest bırakıyorlar' diyor" dedi.

FETÖ BORSASI İDDİALARI

Öztrak, bir gazetecinin 'AKP Sözcüsü Ömer Çelik, 'FETÖ borsası varsa açık seçik ortaya konulsun ama örtbas etme durumu var' dedi. Nasıl değerlendirirsiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:


"Aslında Ömer Çelik internete girse orada açık seçik FETÖ borsasını görecek. Hadi bize güvenmediniz Şamil Tayyar'a sorun. Sizin eski vekiliniz, 'çok ciddi bir FETÖ borsası var, 'itirafçı' adı altında iş adamlarını serbest bırakıyorlar' diyor. Şimdi o nedenle Çelik şunu bilsin, bu işler bizim takibimizdedir. Bunlarla ilgili dosya bulmakta zorluk çekiyorsa kendisine klasörler verebiliriz.''

DEMİRTAŞ: Beni tutuklayan savcıyı benden değil Şamil Tayyar'dan dinleyin

http://gaziantephaberler.com/haber/demirtas-beni-tutuklatan-savciyi-benden-degil-samil-tayyardan-dinleyin-tikla-izle-haberi-44894.html

17.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz