Gaziantep'te Yeni gelin Kaçırıldı mı? Polis bilgi bekliyor

Gaziantep'te Yeni gelin Kaçırıldı mı? Polis bilgi bekliyor

Gaziantep'te Yeni gelin Kaçırıldı mı? Polis bilgi bekliyor

Gaziantep’te üç gün önce babasının evinden kendi evine gitmek için çıkan 24 yaşındaki Gizem Benli esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Dört yıllık evli olan Gizem’in kaçırılmış olmasından şüpheleniliyor.Aile polisten yardım bekliyor.

Edinilen bilgiye göre, 3 gün önce sabah saatlerinde Kayaönü Mahallesi’ndeki evlerinden eşi İbrahim Benli’ye (34) bilgi vererek çıkarak babasının Binevler Mahallesi’ndeki evine giden Gizem Benli, öğle saatlerinde tekrar eve gitmek için baba evinden ayrıldı. Babasının evinden ayrılan Gizem’den bir daha haber alınamadı. Eşinin telefonuna ulaşamayan İbrahim Benli eşinin eve dönmemesi üzerine polise haber verdi. Karşıyaka Polis Merkezi’ne giderek durumu anlatan İbrahim Benli, 4 yıllık mutlu bir evliliklerinin olduğunu ancak çocuklarının olmamasından dolayı kendisinin ve eşinin üzüntü yaşadığını belirtti. Eşinin babasının evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alamadıklarını belirten İbrahim Benli, eşinin başına bir şey gelmesinden veya kaçırılmasından endişe duyduğunu söyledi.  

Polis ekipleri 24 yaşındaki Gizem Benli’yi bulmak için seferber olurken, görenlerin 155’i veya 05331557957 numaralı telefonu aramaları istendi.


 

 

Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
20.06.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz