Gaziantep'te Restaurantda silahlı kavga: Çok sayıda yaralı Var

Gaziantep'te Restaurantda silahlı kavga: Çok sayıda yaralı Var

Gaziantep'te Restaurantda silahlı kavga: Çok sayıda yaralı var

Gaziantep'te bir restaurantta iki müşteri arasında silahlı çatışma çıktı. Olay yerine çok sayıda yaralı olduğu iddia edilirken 112 Acil sağlık ekipleri sevk edildi.

Gaziantep'te iki gurup arasında alacak verecek nedeniyle sözlü başlayan tartışma sonrasında silahlar çekildi. 3 kişinin yaralandığı silahlı çatışma yaklaşık 40 dakika sürdü. 

Restaurantta yaşanan silahlı çatışmada çalışan personeller mutfak kısmından dışarı kıçamak iken. Büyük panik yaşandı. Ayrıca polisin müdahalesi sonrası işyerinde büyük hasar meydana geldiği öğrenildi. 

Silahlı çatışma Gaziantep'in Şahinbey ilçesi beştepe mahallesi onkoloji yakınlarında bulunan bir restorantta meydana geldi. İlk belirlemelere göre Restaurantda karşılaşan iki kişi sözlü tartışmanın ardından karşılıklı silahlarını çektiler. Silah seslerinin duyulmasının ardından olay yerine çok sayıda Palis ve 112 Acil sağlık ekipleri sevk edildi. Son Dakika gelen bilgilere göre, silahlı çatışmada yaralanlar Sağlık ekipleri tarafından Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi,  25 Aralık Devel Hastanesi ve Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldıkları öğrenildi.  Silahlı çatışmada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, polis olayla ilgili geniç çaplı soruşturma başlattı. 

4.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz