Gaziantep'te Koronavirüs Maskeli Hırsızlık

Gaziantep'te Koronavirüs Maskeli Hırsızlık

Gaziantep'te Koronavirüs Maskeli Hırsızlık

Gaziantep'te tanınmamak için koronavirüs maskesi takan ve otomobilden hırsızlık yapan şahsın görüntüleri, saniya, saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Yaprak Mahallesi'nde meydana gelen olay sonrası yakalanan zanlı, çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldui

 
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle:
 
@gazianteppolis
·
 OTODAN HIRSIZLIK YAPAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
 
Asayiş Şube Müd.görevlilerimizce 12.05.2020 günü Şehitkamil Yaprak Mahallesinde meydana gelen otodan hırsızlık olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda; 1 şüpheli tespit edilerek yakalanmış, sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmştır"
 
 
25.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Uzmanlar koronavirüs aşısı bulunmadığı sürece önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylemektedirler. Diğer ülkeler 2. dalgadan korkmaktadırlar ülkemize 2.dalga veya önümüzdeki kış aylarında tekrarlayacak olursa Gıda ürün tedarik zinciri bozulmayacaktır. Uzun mesafe nakliyat yapanlar havayolu ekipleri ve sağlık görevlileri gerekli önlemleri alarak bizlere güzel çözüm bulacaklardır. Şehirler arası nakliyatyapanlar sebze meyve ve diğer gıda alışverişin devam etmesi için çalışmalarına devam edecektir. Her platformda bu şekilde bilgilendirme yapılması insanlarımız için önemli olduğunuz düşünmekteyim.
pinar yildiz3 Haz 2020 21:32:05