Gaziantep'te Gazeteci Haber Yapmaya  Gitti. Acı haberle karşılaştı

Gaziantep'te Gazeteci Haber Yapmaya Gitti. Acı haberle karşılaştı

Gaziantep'te Gazeteci Haber Yapmaya Gitti. Acı haberle karşılaştı

Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında 16 yaşındaki bir gencin ölümü, ilk bakışta sıradan bir trafik kazası diye okunacak türden.Ancak,  bu haber aslında yürekleri daglayacak cinsten bir haber. Trafik canavarı, doğum günü bu genci sevenlerinden kopardı.

Gaziantep'te "Bu acıya yürek dayanmaz" dedirten bir kaza olayı meydana geldi. Gazeteci her olaya koşar ancak her türlü süprizlerle karşılaşır. Bu  haber yürekleri dağlayan bir haber. Çünkü DemirrenHaber Ajansı Nizip temsilcisi Metin İliksoy habere gittiğinde yaşadığı tarifsiz acı yürekler dayanmaz dedirten cinsten. Kaza haberini alıp olay yerine geldiğinde Makinasının denklaşörüne bastığı an yerde  yatan kendi çocuğunun olduğunu nerden bilebilirdiki. 

Trafik magandası henüz hayatının baharında olan 16 yaşındaki Mert İliksoy'un Nizip'de kendi kullandığı motorun üzerinde seyir halindeyken arkadan gelip çarması neticesinde kafasından aldığı darbe sonucunda 112 Sağlık ekipleri tarafından ambülansla Nizip devlet hastanesine kaldırıldı. Burda yapılan ilk müdahalesinin ardından Mert İliksoy Gaziantep'e sevk edildiği sırada ambülans içersinde daha fazla acıya dayanamayarak kalbi durarak yaşama veda etti.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

www.gaziantephaberler.com  ailesi olarak sevgili meslektaşımızın acısını paylaşıyor. Sabır ve metanet diliyoruz.

26.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz