Gaziantepliler Derneği Başkanı Virüse yakalandı. İsyan Etti

Gaziantepliler Derneği Başkanı Virüse yakalandı. İsyan Etti

Gaziantepliler Derneği Başkanı Virüse yakalandı. İsyan Etti

Ankara Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’nde yatan iş adamı ve Gaziantepliler Birlik ve Beraberlik Derneği Başkanı Mehmet Ali Borsöken, yaşadığı sorunları sosyal medya hesabından duyurdu

Borsöken, Facebook satfasından şu paylaşımı yaptı.

Hastayı Çıldırtan Hastane...
Bildiğiniz üzere 2 haftadan beri, Virüs illeti yüzünden hastanede tedavi görmekteyim.
Galiba bu hastanenin Hastane yönetimi yani BAŞHEKİMİ, burayı hastane değil CEZAEVİ ŞARTLARINA ÇEVİRMEYE ÇALIŞIYOR. İLK UYGULAMAYIDA CAMLARA KİLİT VURDURARAK BUGÜN BAŞLADI. Doktorum da, hemşirelerde biliyor ben ASTIM hastasıyım. Sürekli camım temiz havadan dolayı açık bırakıyorum. Kaldı ki, doktorlarda hemşirelerde odaya girmeden önce kapıyı vurarak camınızı açın uyarısında bulunup odamıza öyle giriyorlar. Bu hastalıkta en önemli husus Odadaki TEMİZ HAVA. Akıl işi değil. Sanki pisikiyatri servisinde tedavi görüyoruz da camlarımıza kilit vuruyorlar. Bu hastane şartlarında BIRAKIN HASTAYI İYEYİ GİTMEYİ DAHA ÇOK HASTA OLUYOR. Yine bu hastalıkta en önemli şey hastanın pisikolojik durumu. Moral ve motivasyon çok önemli.
SİZLERE SON DUYURUM; ODADA ASTIM KRİZİNE GİRİYORUM. BUNDAN DOLAYI CAMI KIRABİLİRİM, PENCEREYE ZARAR VEREBİLİRİM. Bu devlet malına zarara giriyorsada girsin. Bunu hemşirelerede ilettim, nöbetçi doktorda geldi. Aynı şekilde söyledim. Ama ulaşılamaz Başhekime ulaşamıyorlarmış.CANIMA GELECEK ZARARDAN VE SAĞLIMDA OLUŞACAK HASARLARDAN HASTANE YÖNETİMİ SORUMLUDUR. Herkesin dikkatine sunuyorum. Bu mesajımı ilgili yerlere iletin.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim
 
 
 
6.04.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz