Gaziantepli Kadına Yapılanın  adı Vicdansızlıktan da öte birşey

Gaziantepli Kadına Yapılanın adı Vicdansızlıktan da öte birşey

Gaziantepli Kadına Yapılanın adı Vicdansızlıktan da öte birşey

Gaziantepli 31 yaşındaki S.G., kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılıp, öldüresiye dövüldükten sonra yol kenarına atıldı. Baygın halde bulunan 4 aylık hamile kadının, cep telefonu ve parasının gasp edildiği belirlendi.

Gaziantep'te yaşayan S.G., dün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, Adana'da yaşayan kadın arkadaşını ziyarete geldi. Geç saatlere kadar dolaşan 2 arkadaş, akşam saatlerinde ayrıldı. Gaziantep'e dönmek isteyen S.G., otogara gitmek için yol kenarında minibüs beklemeye başladı, arkadaşı da evine gitti. Bu sırada durağa gelen ve plakası belirlenemeyen otomobilden inen 2 kişi, 4 aylık hamile olan kadını zorla araca bindirdi.

TECAVÜZ ETMEK İSTEDİLER 


Memohaber'in DHA'dan aldığı habere göre kimlikleri saptanamayan 2 şüpheli, kadını merkez Çukurova İlçesi'ndeki ağaçlık alana götürüp, tecavüz etmek istedi. Sahiba G.'nin direnmesi üzerine, genç kadını tartaklayan saldırganlar, cep telefonu ve çantasındaki bir miktar parasını aldıktan sonra Büyükdikili Mahallesi'nde otoyol kenarına attı. Sabaha kadar yarı baygın halde bekleyen S.G.'yi yoldan geçen vatandaşlar fark ederek durumu polise bildirdi. 

9.03.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz