Gaziantep'in Cinayetsiz günü Yok. Yine Çatışma:  1 Ölü 2 Yaralı Var

Gaziantep'in Cinayetsiz günü Yok. Yine Çatışma: 1 Ölü 2 Yaralı Var

Gaziantep'in Cinayetsiz günü Yok. Yine Çatışma: 1 Ölü 2 Yaralı Var

Cinayetler kenti olarak Gaziantep'te bir arkadaş grubu arasında çıkan tartışma karşılıklı silahlı çatışmaya dönüştü. Olayda 56 Yaşındaki Necdet K. Öldü 2 kişi ağır yaralandı.

Silahlı çatışma bu sabah Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Eyüpoğlu Mahallesi Değirmen sokak içersinde bir grup arkadaş arasında henüz nedeni belli olmayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. www.memohaber.com haber merkezine son dakika gelen bilgilere göre, bir grup arkadaş kendi aralarında sohbet ederlerken ani gelişen tartışma karşılıklı silahlı çatışmaya dönüştü. Silahların konuştuğu kanlı çatışmada 56 yaşındaka Necdet K. vücudundan almış olduğu kurşunlarla kanlar içersinde yere yığılarak olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı çatışmada Sefer K. ve Uğur P. silahlardan çıkan kurşunlara hedef olarak ağır yaralanarak 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedavi altına alındılar. Her iki şahsında hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. 

Silahlı Kanlı çatışmada hayatını kaybeden Necdet K.'nın cenazesi otopsisinin yaplması için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldığı öğrenildi. Silahlı çatışmayla ilgili polis geniç çaplı soruşturma başlattığı öğrenildi. 

AYRINTILAR GELİYOR...

26.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz