Gaziantep’de Buz Lazer Epilasyon ile Konforlu Epilasyon

Gaziantep’de Buz Lazer Epilasyon ile Konforlu Epilasyon

Gaziantep’de Buz Lazer Epilasyon ile Konforlu Epilasyon

Lazer epilasyon neden tercih edilir? Bu soru hem hastalar hem de kullanıcılar tarafından çok sık sorulan bir sorudur. Bunun cevabı aslında birçok maddeyle açıklanabilir olsa da en temel sebep istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok etmesidir. Çünkü kıl yapısı geçici yöntemlerle yapılan temizlik sonrasında kısa sürede uzamaktadır, bu yüzden de uzun tatil planları gibi durumlarda can sıkıcı olabilmektedir. İşte bu düşünceyle çıkılan yolsa lazer epilasyon geliştirilmiş ve kalıcı çözüm gelmiştir. İstekler e beklentiler hep var oldukça teknoloji bize yenilikleri sunmaya devam edecektir. Buz Lazer de teknolojinin bize olan dönüşünü göstermektedir, çünkü Buz Lazer herkesin ortak şikayeti olan acı ve ağrıyı ortadan kaldıran bir teknolojidir. Bu sayede ülkemizde oldukça revaçta olan epilasyon yöntemi olarak yerini almıştır. Lazer epilasyon Gaziantep de de hizmete başlamış ve yoğun ilgiyle karşılanmaktadır

Buz Lazer Neden Farklıdır?

Öncelikle teknik özellikleri bakımından oldukça farklıdır, ancak bu özellikleri saysak hastaların ilgilini çekmeyecektir. Çünkü teknik bilgiden çok ihtiyacımız olan ne demek olduğu nasıl işlem yapıldığıdır. Bu yüzden Buz Lazer acısız ve ağrısız epilasyon yöntemidir ve kalıcı epilasyon sağlar tanımı yeterli olacaktır.

 

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer %80-90 oranında kalıcılık sağlar. Bu kalıcılığı kıl köklerine kademli enerji göndererek gerçekleştirir, çünkü bu enerji kıl köklerini tahrip eder ve tekrar oluşmasını engeller. Tüm bu işlemleri yaparken cildi -3 derece gibi ölçüde soğutur ve acı duyulmasını aynı zamanda yan etki oluşmasını da engeller.

Buz Lazer Uygulaması Ne Kadar Sürede Yapılır?

Buz lazer hızıyla da adından söz ettirmektedir, kısa sürede uygulanması pratik olması da, lazer epilasyon Gaziantep de erkekler tarafından da tercih edilmesini sağlamaktadır. Çünkü Buz Lazer 35 dakika gibi kısa zamanda uygulanır ve hem de tüm vücuda! Buz Lazer geniş başlıklı bir cihazdır, aslında her bölgeye özel başlığı vardır bu yüzden bölgenin ihtiyacı olan başlık seçilerek kısa zamanda uygulanabilir.

Buz Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilir ve Kaç Seans Sürer?

Buz lazer hem erkekler için hem de kadınlar için geliştirilmiş bir teknolojidir. Bu sebeple her iki durumda da tüm vücuda uygulanabilmektedir. Hatta özellikler erkekler ayrıca düşünülmüş ve en çok şikayet konusu olan kulak içi, kaş arası ve burun içi gibi bölgelere de uygulanarak farkını ortaya koymuştur. Buz Lazer özel başlıkları ile tüm vücuda güvenle uygulanabilmektedir. Seans sayısı ise hem kadın hem erkek olmak üzere değişebilir. Aslında sadece cinsiyet olarak değil her kişide farklılık gösterir, bu sebeple kişiye özel seans sayısı belirlenir ancak genel olarak 6-8 seansta beklenen sonuç alınabilmektedir. Lazer epilasyon Gaziantep de istenmeyen tüyler için Buz Lazer ile tanışmanın tam zamanı!

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

25.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz