Gaziantep Polisi Araştırıyor "Kuyuya Attıktan Sonra Asitle yok ettiler"

Gaziantep Polisi Araştırıyor "Kuyuya Attıktan Sonra Asitle yok ettiler"

Gaziantep Polisi Araştırıyor "Kuyuya Attıktan Sonra Asitle yok ettiler"

Kızı Fatma Bozkurt'u aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Zeynep Ergül, Türkiye'nin konuştuğu isim haline geldi. Eşinin bahçede kenevir ektiği ve bu yüzden hapse girdiği öğrenilmişti. Zeynep Hanım, kenevirleri marul sandığını belirterek herkesi şaşkına çevirmişti. Başka konularda da kilit isim olarak anılan Ergül'ün cinayet süphesi bulunan Mehmet Muharrem Elbay'in ortadan kaybolmasıyla ilgisi olacağı iddiası ortaya atıldı.

Zeynep Hanım'ın kızları yayına bağlandı ve anneleriyle görüşmek istemediğini söyledi. Firdevs Hanım, annesini görmek istemediğini, yuvada büyüdüklerini anlattı. Firdevs Hanım, annesini kaçakçılık işinden dolayı Suriye'ye gittiğini öne sürdü. Zeynep Hanım'ın bulmak için yayına çıktığı Fatma da ilginç iddialar ortaya attı.

Genç kız, annesinin engelli raporu almak için kendisine yalan söylettirmek istediğini belirtti. Müge Anlı, Zeynep Hanım'a neden hiç bir çocuğunun kendisiyle görüşmek istemediğini sordu.

MEHMET MUHARREM ELBAY'IN BAŞINA NE GELDİ?

Zeynep Ergül, 5 aydır kayıp olan 19 yaşındaki kızı Fatma Bozkurt'un bulunması için yayına çıkmıştı. Fatma Bozkurt bulundu; ama Zeynep Hanım hakkındaki ardı arkası kesilmeyen iddialar da herkesi şoke etti.

KUYUYA ATTIKTAN SONRA ASİTLE YOK MU ETTİLER?

Zeynep Hanım, ağabeyinin eski eşi Ercan Bey'i bıçakladığını söylemişti.Bıçaklama olayını inceyen Gaziantep Asayiş Amirliği'nin 3 aydır kayıp olan ve ölüm şüphesi duyulan Mehmet Muharrem Elbay'ın kaybolması ile bağlantı bulduğu öne sürülmüştü. Kayıp kahvehaneci Mehmet Muharrem Bey'e ne olduğunu ısrarla bilmediğini söyleyen Zeynep Hanım'ın hakkında kan donduran iddialar öne sürüldü. Müge Anlı bir çok kişinin kendilerine ulaştığını ve Zeynep Hanım'ın insanlara Mehmet Muharrem Elbay'I kuyuya attıktan sonra asitle yok ettiklerini söylediğini belirtti.

gaziantephaberler.com

Kaynak: Manşet 46

https://www.manset46.com/gundem/kahramanmarasli-kadinin-anlattiklari-akillara-palu-ailesini-h1284.html

13.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz