Fatih Terim'den Gaziantep'in Hocası Sumudica'ya Övgüler

Fatih Terim'den Gaziantep'in Hocası Sumudica'ya Övgüler

Fatih Terim'den Gaziantep'in Hocası Sumudica'ya Övgüler

Ligin flaş takımı Gaziantep FK'nin başarılı hocası Sumudica, gündem olmaya devam ediyor. Galatasaray'in teknik patronu Fatih Terim, Gaziantep'in hocasından övgüyle bahsetti.

Galatasaray'ın eski futbolcularından Florin Bratu, ülkesi Romanya'da yayın yapan Digi Sport kanalında katıldığı bir programda Sarı Kırmızılılar'ın teknik direktörü Fatih Terim ile geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir telefon görüşmesinin detaylarını paylaştı. 40 yaşındaki eski golcü, İmparator'un Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica'dan övgüyle bahsetttiğini söylerken şunları kaydetti:

Marius'u tebrik ediyorum. Kendisi, zor zamanlarımda beni arayan birkaç futbol adamından biridir. İşte Marius Sumudica budur! Bunun için kendisine çok teşekkür ediyorum. Üç hafta önce Fatih Terim ile konuştum. O da Sumudica hakkında çok güzel şeyler söyledi. Bu harika bir durum. Zira kendisinin Gaziantep'te ne kadar iyi bir yapı oluşturduğunu gösteriyor. O yapı, iyi sonuçları getirdi. İyi sonuçlar da ona saygı duyulmasını sağladı."

Asistanaliz

26.12.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz