Eski Yönetici Mahmut Uslu’dan Flaş Sözler Geldi

Eski Yönetici Mahmut Uslu’dan Flaş Sözler Geldi

Eski Yönetici Mahmut Uslu’dan Flaş Sözler Geldi

Şuan ki mevcut yönetim hakkında eleştirilerde bulunan Mahmut Uslu, sözleri ile gündem yarattı. Aziz Yıldırım yönetiminde yer alan isim yapılan yanlışları eleştirdi. Takımın bulunduğu durumu eleştirilen ve yapılan hatalara dikkat çeken Uslu, önemli açıklamalarda bulundu. Takımın gelecek maçları hakkında da tahminlerde bulundu. http://ozetkolik.com ile takip edeceklerinize yenileri ekleniyor. Aynı zamanda yararlanacağınız fırsatlarda daha özel bir halı alıyor. Sizlerde bu imkânları kaçırmayın.

İşte Mahmut Uslu’nun Olay Sözleri

Mahmut Uslu’dan şok etkisi yaratacak sözler. Uslu, “15 gol, 6 asistle üstelik son 6 maçı sakat sakat oynayan Giuliano’yu çok ucuza bıraktılar. Josef ve Fernandao yok pahasına satıldı. Slimani, Frei gibi vasıfsız adamlar alındı. Düşünün şu an takımın en iyi iki adamı, 6 aydır oynamayan Volkan ve Dirar. Hasan Çetinkaya ve Aykut Kocaman gönderildi ve takımın kimyası bozuldu. Ali Koç’un en büyük hatası düzeni bozmak oldu. Ben Ali Koç’tan Aziz Yıldırım dönemindeki istikrarın devam etmesini, yaptığımız hataları yapmamasını beklerdim. Soyunma odasına girmeyeceğim dedi, girdi. O zaman ne anladım ben bu işten. Fenerbahçe başkanı kamuoyuna başı iki elinin arasında görüntü vermez, vermemeli.” İfadelerine yer verdi. Süperlig Maç Özetleri ile gelecek maçlardaki rekabeti takip edebilirsiniz.

Zorlu Maçlar Geride Kalmadı

Fenerbahçe tarihinin en kötü günlerinden geçerken, bu anlar tam anlamıyla geride kalmadı. Takım hala zorlu maçlara çıkmaya devam edecek. Buradan alınacak olan sonuçların yine takıma önemli etkileri olacağından söz edebiliriz. Tüm maçları Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri ile daha özel bir hale getirebilirsiniz. İlginizi çekecek olan deneyimler sizinle olurken, bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Futbolun en özel hali ile tanışmak için şimdi yerinizi almalısınız. Sizlerde bu fırsatları kaçırmayın.

8.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz