Birarabam Neden Tercih Ediliyor

Birarabam Neden Tercih Ediliyor

Birarabam Neden Tercih Ediliyor

Birarabam platformu araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor. Uyguladığı birçok kolay ödeme seçeneği ile her bireyin araç sahibi olmasını sağlıyor. Piyasada araç sahibi olmanın ne kadar zor şartlarda gerçekleştiği bilindiğinden dolayı birçok birey Birarabam ile araç sahibi olmak için birbirleri ile yarışıyor.

Birarabam uygulamasının tercih edilmesinin ise birçok farklı sebebi var. Kolay taksit imkânı, ödeme kolaylıkları, kefilsiz ödeme sistemi, faiz gerektirmeyen taksitler gibi nedenler birçok bireyi bu uygulamaya yönlendiriyor.

Hem Faizsiz Hem dilediğin Kadar Taksit İmkânı

Birarabam uygulaması araç marka ve modeli her ne olursa olsun her türlü tercihlerde sınırsız taksit imkânı sunuyor. Her bütçeye uygun şekilde yapılan planlamalar ile araç sahiplerinin zorluk çekmeden borcunu ödemesi sağlanıyor.  ile birçok kullanıcının tercih ettiği uygulama taksit sayısı ne olursa olsun hiçbir şekilde ekstra faiz uygulamasına gitmiyor. Ana para üzerinden yapılacak taksit miktarını araç sahibi kendisi belirliyor. Böylece hiç zorlanmadan en lüks araçlara bile sahip olma fırsatı elde edilmiş oluyor.

Borcu Erken Bitiren Sistem

Birarabam uygulaması kullanıcılarına planlanan süreden daha erken zamanda borcu bitirme imkânı sunuyor. 80 ay üzerinden değerlendirilen ödeme taksitlerinde sistemin kendine özel belirlediği programlar sayesinde borç planlanan süreden daha erken bitiyor ve kalan taksitler araç sahiplerinin cebinde kalıyor. Her yönü ile sevindiren ve kazandıran uygulama olan  almama konusunda da oldukça başarılı. Her kullanıcısını memnun eden platform yeni müşterilerini de araç kazandırmak üzere bekliyor.

Hiç Peşinat Vermeden Araç Sahibi Olma Fırsatı

Eğer müşteriler isterse hiç peşinat ödemeden de direk taksit ödemelerine başlayabiliyor. Seçilen araç üzerinden o günkü fiyatın taksite bölünmesinin ardından peşinat ödeme durumu olmayan kullanıcılar aylık taksitleri ödeyerek plana ayak uydurabiliyor. Böylece araç sahibi olma hayali kuran birçok vatandaş kolay yoldan araç sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İkinci El Araç Sahibi Olma Şansı

Birarabam uygulamasının yer verdiği işlemler arasında ikinci el araçlar da bulunuyor. Tercihini birinci el araçlardan yana kullanmak istemeyenler ikinci el araç modellerinden dilediklerini seçerek ödeme planını anında başlatabiliyor.

https://www.evalmakistiyorum.com/
https://www.evalmakistiyorum.com/birevim/
https://www.evalmakistiyorum.com/birarabam/

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz