BİM indirim fırsatları ve BİM broşürü burada!

BİM indirim fırsatları ve BİM broşürü burada!

BİM indirim fırsatları ve BİM broşürü burada!

Bir market zinciri düşünün ki Türkiye genelinde bilmeyen kimse olmasın. Bugün BİM ve BİM aktüel ürünlerini sizlere anlatacağız. BİM indirim denince aktüel ürünlerin anlaşıldığı, Türkiye’nin 1 numaralı market zinciri BİM’de her hafta yeni bir indirim dönemi insanları mutlu ediyor.

 

90’lı yıllarda temeli atılan BİM, asıl patlamayı 2000’lerde yaptı ve Türkiye genelinde büyük bir ivme kazandı. BİM aktüel ürünleri ile süper indirim fırsatlarını müşterilerine sunan BİM, seven sevmeyen herkesin ilgisini çekmeyi başardı. İlk zamanlar ucuzluğundan ötürü önyargılar ile karşılaşan BİM, bugün ise bu önyargıyı kırmış ve insanların güvenini kazanmış gibi görünüyor. Artık insanlar BİM’de alışveriş yapmaktan övgüyle bahsediyor. Hâl böyle olunca BİM’de sınırlarını genişletti ve kısa bir süre sonra da yurtdışına şube hatta şubeler açacağının müjdesini verdi.

 

BİM sınırlarını bu denli genişletirken Türkiye’deki şubelerinde de epey bir ilerleme katetti. 1995 yılında ilk şubesini açan BİM, birçok rakibi gibi İstanbul, hatta Marmara Bölgesi ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’de büyük bir atılım yaptı. Bugün Türk ekonomisine büyük bir etkisi olan BİM, geçen bu zamana karşı attığı adımların ne kadar doğru olduğunu insanlara ispatladı.

 

Bugün 5000’e yakın şubesi bulunan BİM’in yurtdışında da şubeler açacağını söylemiştik. BİM’in bu ilerlemelerinin karşısında en büyük desteği tabi ki müşterilerinden alıyor. BİM indirim ve BİM katalog fırsatları sayesinde çok sayıda insan BİM’i takip ediyor ve böylece market ile BİM arasında tabir-i caizse bir etkileşim oluyor.

BİM, bugün kendi ürünlerini üreten büyük bir kuruluş. BİM aktüel ürünleri adı altında çıkardığı ürünler ile müşterilerinin beğenisini kazanan ‘Birleşik Mağazalar A.Ş.’, bu yönüyle insanların güvenini en iyi şekilde kazandı diyebiliriz. Alışveriş ve perakendecilik sektöründe iyi bir konumda bulunan BİM, aktüel ürünleri sayesinde rakiplerini de geride bırakıyor diyebiliriz.

 

BİM indirim ve BİM aktüel ürünlerinden bahsettikten sonra BİM katalog fırsatlarını anlatmamak olmaz. ‘Toptan fiyatına perakende satış’ sloganı ile hayatına devam eden BİM, her hafta çok sayıda indirim fırsatı uyguluyor ve BİM kataloğu sayesinde bu indirimli ürünleri müşterilerine duyuruyor. BİM’de her hafta yeni bir indirim dönemini bulmak mümkün. BİM indirim dönemlerinden kısaca bahsetmek gerekirse, her hafta Salı ve Cuma günleri aktüel ürünlerde ciddi bir indirim yapılıyor. Buna bir de Cumartesi ve Pazar günleri yapılan Hafta sonu fırsatları da eklenince BİM indirim dönemleri daha da büyük bir öneme sahip oluyor. Rakiplerinin yaptığı küçük indirimlere karşılık haftada en az 4 indirim yapan BİM, bu yönüyle de rakiplerine fark atıyor. BİM kataloğu ya da BİM broşür adıyla bilinen bu indirimler sayesinde her hafta yüzbinlerce insan BİM aktüel ürünlerini kullanmanın farkını yaşıyor.

 

 

9.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz