Ali İhsan Varol'dan Acun Ilıcalı'ya tarihi gönderme

Ali İhsan Varol'dan Acun Ilıcalı'ya tarihi gönderme

Gezi Direnişi'ni programı Bloomberg HT ekranlarında gösterilen Kelime Oyunu'na taşımış ve hemen akabinde de kovulmuştu

5. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Yarışma kategorisinde ödülün sahibi Teve 2'de yayımlanan Kelime Oyunu programının oldu. Programın sunucu Ali İhsan Varol, ödülü Güneri Civaoğlu'nun elinden aldı.

Ödülden sonra yaptığı konuşmasında kendilerinin 'sıradan insanlar' olduğunu hatırlatan Varol, aynı sahnede kendisinden önce konuşma yapan Acun Ilıcalı'ya gönderme yaparak, "Anlatabilecek çok şeyim yok. Yöneticilerimizin makam odalarında uyuya kalmadık. Kovulmak üzereyken elektrikler de sönmedi. Direkt kovdular. İlginç şeyler yaşadık. Ve neticesinde buradayız, hepinize çok teşekkürler" dedi.

En İyi Erkek Sunucu ödülünü alan Acun Ilıcalı ise ödülünü eski haber müdürü İlker Yasin'den aldı ve Yasin'le yaşadığı anıları anlattı. İlker Yasin'in kendisini kovmak üzereyken son anda elektriklerin kesilmesi sonrasında kovulmaktan son anda kurtulduğunu söyledi. Varol ise Ilıcalı'nın bu hikayesine "Bizim öyle hikâyelerimiz yok. Bizi direkt kovdular" diyerek büyük bir gönderme yaptı.

Ali İhsan Varol, Haziran 2013'te Türkiye'yi saran Gezi Direnişi'ni programı Bloomberg HT ekranlarında gösterilen Kelime Oyunu'na taşımış ve hemen akabinde de kovulmuştu

TIKLA İZLE

10.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz