Yeter Artık Gaziantep Yeterrr !

Yeter Artık Gaziantep Yeterrr !

TOPLAM CEZALARIN YARISI GAZİANTEP'TE YAZILDI

Vaka sayısının her geçen gün artş gözlendiği yerlerin ilk sırasında yer alan Gaziantep'te uyarı ve cezalar işe yaramıyor. Gerek yaş ihlali, gerek sokağa çıkma yasağı, gerekse  sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı için Türkiye genelinde kesilen cezaların yarısının Gaziantep'te yazıldığı ortaya çıktı.

Hergün sosyal medya hesabından uyarılarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, son paylaşımında bunu açıkladı. Vali Gül, " Türkiye’de toplam yazılan cezanın yarısını Gaziantepte yazdık! Sizlere büyük iş düşüyor; bu paraları öderken çok büyük sıkıntı çekeceksiniz,lütfen çevremizdeki insanları uyaralım..." diye yazdı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nün de yalnızca 9-10 Mayıs günlerinde tam 7 bin 874 kişiye ceza yazdığı ortaya çıktı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

Davut GÜL
 
@gul_davut
·
 
Türkiye’de toplam yazılan cezanın yarısını Gaziantepte yazdık! Sizlere büyük iş düşüyor; bu paraları öderken çok büyük sıkıntı çekeceksiniz,lütfen çevremizdeki insanları uyaralım...
 
xx
 
Davut GÜL
 
@gul_davut
·
 
Gaziantep’te sosyal mesafeyi ihlal ve sokağa çıkma yasağına uymamamaktan 2492 kişiye 3150’şer TL cezai işlem yapıldı. Bu mesele polisiye bir mesele değildir! Herkesin polisi kendisidir, lütfen şikayet ettiğimiz davranışları kendimiz yapmayalım...
 
xx
 
 
 
 
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü
 
@gazianteppolis
·
 
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI İHLAL EDEN ŞAHIS VE İŞYERLERİNE İŞLEM YAPILDI 09/10 Mayıs 2020 tarihlerinde 00.00-24.00 saatleri arasında ilimiz genelinde sokağa çıkma yasağını ihlal eden toplam 7874 şahsa ve 10 işyerine idari yaptırım uygulanmıştır"
 
gaziantephaberler.com
14.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz