Ve Gazişehir Gaziantep'te İmza Atıldı

Ve Gazişehir Gaziantep'te İmza Atıldı

Ve Gazişehir Gaziantep'te İmza Atıldı

Süper Ligin yeni ekibi Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, teknik direktör Marius Sumudica ile resmen anlaşt. Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile birlikte imza töreninde bir araya geldiler

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Gazişehir Gaziantep'te teknik direktörlük görevine Marius Sumudica getirildi.  2 yıllık anlaşmayı Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile birlikte imzaladılar. Hoca arayışlarında mutlu sona ulaşan Gaziantep ekibi, Süper Lig tecrübesi olan Rumen çalıştırıcı ile anlaşma sağladı.

Gazişehir Gaziantep ile Marius Sumudica'un Gaziantep'e gelmesinin ardından Başkan Adil Sani Konukoğlu başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu yaptıkları toplantı olumlu sonuçlandı. Yeni sezonda Süper Lig'de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep, Rumen teknik direktör Marius Sumudica ile 2 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. 


Gazişehir Gaziantep'te teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yolların ayrılmasının ardından göreve Rumen teknik adam Sumudica getirildi. Tecrübeli çalıştırıcı Türkiye'de Kayserispor'da görev yaptıktan sonra Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımına gitmişti.

YARDIMCILARI BELLİ OLDU

Gazişehir Gaziantep ile anlaşan Marius Sumudica'nın yardımcıları belli oldu. Yardımcı antrenörler Cristian Petre, Gabi Margarit, Bebe Barbulescu, kaleci antrenörü Radu Sardescu ve analizci olarak Şener Gençtürk, Sumudica'nın ekibinde yer aldı.

13.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz