Tarım İşleri

Tarım İşleri

Tarım İşleri

Tarımsal faaliyetlerde makine gücüne ihtiyaç duyulduğu kadar insan gücüne de ihtiyaç duyulur. Ülkemizde neredeyse her il ve ilçede tarım işçisine yoğun olarak ihtiyaç duyuluyor. Tarım iş ve işçi ilanları, büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış ilanları ve bu sektörde yer alan tüm ilanlar internet ortamında yer alıyor. Bu ilanların tamamını içeriğinde barındıran ehallmall.com adresinde, köy ve yöresel ürünlerin de satışları yapılıyor. Siteye ücretsiz ilan veren herkes sitede e ticaret yapabiliyor.

Tarım İşçisi İlanları

Sitede hububat satışı, tarım nakliyatçıları ilanı, kiraz fidanı, elma yetiştiriciliği, kayısı toplayıcısı ve sığır büyükbaş hayvan işlerine dair tüm konular bulunuyor. Organik salça, organik solucan gübresi, pembe domates, arpa ve buğday gibi her türlü ürün satın alınabiliyor ve aynı zamanda satılabiliyor.

Ücretsiz Tarım Ve Hayvancılık İlanları

Tarım ve hayvancılık alanına giren ve Türkiye genelinde yer alan tüm ilanlara siteden ulaşılabiliyor. Tarım faaliyetleri ve hayvancılık faaliyetleri alanında eleman arayan herkes ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi aracılığıyla ilan verebiliyor. Bu alanda iş bulmak isteyen kişiler bu ilan sayfasına ulaşarak kendilerine uygun olan ilanlara başvuru yapabiliyor. Siteye ilan veren kişilerle direkt olarak iletişim kurarak, ilan şartları hakkında da ilk ağızdan bilgi alınabiliyor. Meyve ve sebze alış satış, fidan, fide alış satış, hububat, yem, gübre, tarım alet, araç, ekipman ve satılık kiralık bağ bahçe gibi ilanlara ulaşılabiliyor.

23.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz