Spa Malzemeleri

Spa Malzemeleri

Spa Malzemeleri

SPA , Latincede kökenli bir kelime olup “Selus Per Aqua”nın kısaltmasıdır. Spa, Sudan Gelen Sağlık veya Su ile Gelen Sağlık anlamına gelir. İnsanların fiziken ve ruhen rahatlamasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Su ile birlikte, şifalı ve doğal taşlar, aromatik yağlar ve uzman masaj teknikleri spa bakımlarında uygulanmaktadır. Spa bakımlarının cilt bakımından, selülit tedavisine ve bölgesel masajlara kadar türleri vardır. Spa uygulamaları ile stresten uzaklaşmaya yardımcı olur. Bu merkezlerde yüz, cilt bakımı ve temizliği gibi çok çeşitli terapilerden faydalanmak mümkündür. Spa merkezlerinde bu bakım ve tekniklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Spa’da Kurallar Nelerdir?

Spa kuralları doğrudan gelen müşteriyi rahatlatmaya yöneliktir. En az 15 dakika önce randevuya gelinmesi tavsiye edilmektedir. Böylece terapiye hazırlanma olanağınız olacaktır. Vücutta sorunlu bölgeler var ise yanlış bir uygulama yapılmaması için işlem yapılmadan önce bilgi verilmesi önemlidir. Ama unutulmamalıdır ki herşeyden önce spa için sizi ziyaret eden müşterilerinize en iyi ekipmanlar ve spa malzemeleri ile hizmet sunduğunuzdur. Birçok müşteri hizmet alırken memnun olmak ister, burada da sizin spa malzemeleri tercihleriniz müşterinizin memnuniyetini etkileyecek en önemli unsurlardan birisidir.

Spa Ekipmanları Nelerdir?

Spa merkezinde kullanılan malzemeler içerisinde, masaj yatakları, dinlenme yatakları, aromalı yağlar ve şifalı taşlar önemli yer tutmaktadır. Malzemenin kalitesi işletmenin prestijini arttıracak en önemli unsurların başında gelir. Cansu Kozmetik olarak Gharieni masaj, dinlenme ve kum terapi yatağı gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Yataklarımız hava yastığı teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup, ayrıca yataklarımızda yüksekliği otomatik ayarlanan ve bel desteği ve akıllı ısıtma sistemi özelliği bulunmaktadır. Neredeyse tüm ürünlerin başta masaj yatakları ve cilt bakım koltuğu spa malzemeleri olmak üzere göz zevkinize uygun farklı renk seçenekleri vardır. Satın almak istediğiniz ürünün, nakliyat, kurulum ve montaj işlemlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Spa Ekipmanları Nakliye ve Montajı

Satışını yapmış olduğumuz ekipman ve ürünler hakkında teknik destek sağlayıp, montaj ve kurulum için gerekli personeli temin ediyoruz. Almış olduğunuz ürünler için garanti belgesi düzenliyoruz. Ürün ücretsiz olarak adrese teslim edilmektedir. İhtiyacınıza uygun olarak Spa merkezinde çalıştırılacak personelin spa ekipmanları eğitimleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Spa merkezleri için ihtiyacınız olan ürünler için www.cansukozmetik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun tüm spa ürünlerine ve bunlara ait teknik bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Spa merkezleri ise Kozmetik dünyasında kullanılan ünlü markaların Türkiye temsilcisi olan firmamız Cansu Kozmetik ile spa merkezi için gerekli ürünleri tedarik edebilirsiniz. Firmamızdan alınan her malzeme ve ekipman garanti kapsamında sizlere sunulmaktadır. Spa proje işlemleri ve spa malzemeleri için Cansu Kozmetik ile iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konuları danışabilir ve ürün bilgilerini alabilirsiniz.

 

16.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz