Şenol Güneş Flaş Açıklamalarda Bulundu

Şenol Güneş Flaş Açıklamalarda Bulundu

Şenol Güneş Flaş Açıklamalarda Bulundu

Tecrübeli teknik adam yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerinde topladı. Güneş, "Roco'dan bir türlü verim alamadık. Ona ihtiyacımız olduğu dönemde de sakatlık yaşadı. Şu anda da birçok eksiğinin olduğunu görüyorum. Özellikle çabuk oyunculara karşı ağır kalıyor. Hava toplarında iyi olsa da şu anda Vida ve Mirin'in ardından bu bölgede ilk tercih olarak Necip ve Medel'i düşünürüm. Çünkü biz hücum yapan bir takımız ve savunma konusunda kafamın rahat olmasını istiyorum." İfadelerini kulandı. Ligin heyecanını sizde karovale giriş ile çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Adriano Hakkında Son Gelişme

Transfer gelişmelerine değinen Güneş, "Adriano takımda kaldı. Sol beki Caner ile ikisi götürür. Şener çok iyi bir çocuk. Gökhan Gönül'ün yokluğunda oynayabilecek bir oyuncu. Sezon başında Gökhan yalnız kaldığı için sağ bek istiyordum, sol bekte ise Adriano ve Caner olduğu için bir problemimiz yoktu. Ancak ilk yarı öyle bir geçti ki yalnız kalmasını istemediğim Gökhan'da bir problem çıkmazken, Adriano ve Caner sakatlık gibi durumlar nedeniyle bir türlü verim sağlayamadı." Sözleri ile yine dikkatleri üzerinde topladı. Karovale yeni adres ile yaşanan büyük heyecanı yakından takip etmeye devam edin. Bu heyecan sizi memnun edecek.

Tolga’nın Neden Takımda Kaldığının Cevabı

Kalede son zamanların düşük performansı gösteren kaleci için Güneş, "Tolga Zengin'in teknik olarak kalmasından yanayım. Takımın abisi olarak kalmasını istedim. Ancak burada farklı durumlar var, bu da yönetimsel bir karardır. Gökhan Töre ise bir türlü istenilen seviyeye ulaşamadı. Sakatlıklar nedeniyle form tutması zaman aldı. Gökhan Töre'yi ilk yarıda oynattık, Rize maçının ilk yarısında sakatlandı. Sonrasında bir süreç daha başladı. Şu an için tekrar adapte olması zor. Orkan çok yetenekli bir oyuncu. Transfer edilmesini de ben istedim.” İfadelerinde bulundu. Gelecek maçlar http://karovalebahis.com/ ile yine büyük beklentileri karşımaya devam edecek.

7.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz