SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE 28 MAYIS'TA SEMPOZYUM DÜZENLENECEK

SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE 28 MAYIS'TA SEMPOZYUM DÜZENLENECEK

"ERKEN MÜDAHALEDE MULTİDSİPLİNER AÇIDAN RİSKLİ BEBEK

SANKO Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından "Erken Müdahalede Multidsipliner Açıdan Riskli Bebek" konulu sempozyum düzenleniyor.

 

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde 28 Mayıs 2019 Salı günü düzenlenecek sempozyumda SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan Doç. Dr. Ünal Sarıkabadayı "Neonatalog Gözüyle Riskli Bebek", Gazi Üniversitesi Çocuk Nörolojisi'nden Prof. Dr. Kıvılcım Gücüyener "Riskli Bebeklerde Nörolojik Değerlendirme", Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Fakültesi'nden Prof. Dr. Akmer Mutlu "Riskli Bebeklerde Nöromotor Değerlendirme", Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Dr. Fzt. Sevil Üzer "Riskli Bebeklerde Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde Bir Gün", Gazi Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Doç. Dr. Bülent Elbasan "Riskli Bebeklerde Erken Müdahale Yöntemleri", SANKO Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Uzm. Fzt. Hatice Adıgüzel "Riskli Bebeklerde Aile Eğitimi" konularında sunumlar yapacak.

 

28 Mayıs 2019 Salı günü, 13.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşecek sempozyuma, dileyen herkes katılabilecek.

 

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

www.gaziantephaberler.com

 

 

24.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz