Şamil Tayyar'dan İmamoğlu Komplosuna Tepki: Partinin  Aleyhine Dönüştü

Şamil Tayyar'dan İmamoğlu Komplosuna Tepki: Partinin Aleyhine Dönüştü

Şamil Tayyar'dan İmamoğlu Komplosuna Tepki: Partinin Aleyhine Dönüştü

İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Türkiye’nin Nabzı” programında Didem Arslan Yılmaz’ın sorularını yanıtladı. Sonrdan montajlanan paylaşımlara bir tepki de AKP Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar'dan geldi. Tayyar, montaj komlosunun partinin aleyhine dönüştüğünü yazdı.

Programın bir kısmında İmamoğlu’na beka tartışması hatırlatılarak, “PKK’ya FETÖ’ye özellikle yabancı basının Türkiye üzerine İstanbul seçimleri üzerinden tartıştığı konuştuğu meselelere ilişkin bir mesajınız olur mu” sorusu yöneltildi.

İmamoğlu ise bu soruya “Gelin Türkiye’yi beraber yönetelim. 24 Haziran’da yetki alan AK Parti. Ne bekası? Kim daha vatansever? Bu ülkenin 82 milyon vatanseveri var. Terör örgütlerine karşı hep beraber dimdik ayaktayız” diyerek yanıt verdi. AKP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Şahin Keleş, sosyal medya hesabından bu sözlerin montajlanmış bir halini paylaştı.

Gaziantep eski AKP Milletvekili Şamil Tayyar, montaj komplosunun partisinin aleyhine döndüğünü itiraf etti. Tayyar,  Twitter'den şu mesajı attı: "Montaj video, orantısız ve gereksiz saldırılarla CHP adayının mağduriyet algısına hizmet edenleri görünce... AK Parti’de seçim kampanyasını yürüten SKM ve Strateji ekibinin sadece partide değil kontrolsüz paralel yapılara ilişkin de önlem alması zaruri hale geldi."

İŞTE TAYYAR'IN O PAYLAŞIMI

 

  1. Montaj video, orantısız ve gereksiz saldırılarla CHP adayının mağduriyet algısına hizmet edenleri görünce... AK Parti’de seçim kampanyasını yürüten SKM ve Strateji ekibinin sadece partide değil kontrolsüz paralel yapılara ilişkin de önlem alması zaruri hale geldi.

28.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz