Onurlu Yüksel Direnişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler-2 Nuriye'ye Hakaret Ettiniz Ya Pes!

Onurlu Yüksel Direnişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler-2 Nuriye'ye Hakaret Ettiniz Ya Pes!

Onurlu Yüksel Direnişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler-2 Nuriye'ye Hakaret Ettiniz Ya Pes!

Dünya Halkları için bedenini açlığa yatıran Nuriye Gülmen'e, mücadelesiyle canını ortaya koyan birine de hakaret ettiniz ya pessss....

 
Nuriye sadece işine dönebilmek için mi bedenini açlığa yatırdı sanıyorsunuz? Hali hazırda bekleyen yeni KHK'ların önüne açlığiyla siper oldu .Ülkemizin üzerine çöken karanlığa açlığıyla mum yaktı .şimdi siz kalkmış hakaretler edip kürt düşmanlığı, ırkçılıkla suçluyorsunuz .
 
Ayıptır günahtır .Açıklamalarında tek bir yerinde HDP geçiyor. Ordada yazılan nettir ."Biz direnişçiyiz hiç bir partiyle bir alakamız yoktur anılmakta istemeyiz" deniliyor HDP'den aday olduğu için HDP yazıyor CHP olaydı CHP yazardı .Burada kürt düşmanlığı nerede ?Irkçılık nerede .Asıl ırkçılık yapan Nuriye'yı kürt düşmanı ilan edenlerdir, bu tarz yorumlara izin verenlerdir. 
 
Sandık başlarında HDP için mücadele eden biri olarak söylüyorum, Nuriye'yi tanıyan bir olarak söylüyorum evet Nuriye sevmedigi şey Kürtleri değıl ,her türlü ırkçılık yapanı sevmez Kürt Milliyetçiligini ve Türk Milliyetçiligini yapanı sevmez. Acılar yarıştırılıyor resimler paylaşılıyor ,başa kakılır gibi .soruyorum size Mehmet az mı direndi ? Neredeyse Ankara'nın bütün gazı üstüne boca edildi tek bir resim karesi paylaşmadı. Nazan ,Acun hocam ve Alev keza öyle. Bedellerin en büyüğünü ödeyen Nuriye ve Semih tek bir gün of demedi. Ayıptır ,günahtır , yazıktır .Siz nasıl hakaret edebilirsiniz sizin için çocuklarınız için bedenini açlıga yatıran birine.
 
Desteklerini çekeceklermiş de yok bilmem neymişte ,pardonda ne zaman destek vermistinzde çekiyorsunuz işgüzarlar sizi yoğun işkence yapıldığı günlerde gelip kamera önünde kınamakla destek olunmuyor. 
 
İşkence yapılırken acıya ortak oluyo rmusun onu anlat bize.. .Nuriye'den de uzak durun alet etmeyin hastalıklı beyinlerinizden uydurduğunuz şeylere. Nuriye'ye kürt düşmanı demek ancak sizin nasıl hasta ruhlu olduğunuz göstergesidir. 
NURİYE GÜLMEN YALNIZ DEĞİLDİR 
YAŞASIN YÜKSEL DİRENİŞİ
 
 
Gülnaz Bozkurt
Kaynak: www.yorumcahaber.com
15.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz