İstikrar Abidesi Celal Doğan'ın Yolu: Dev-Genç , CHP, SHP, DP, HDP, CHP v.s.

İstikrar Abidesi Celal Doğan'ın Yolu: Dev-Genç , CHP, SHP, DP, HDP, CHP v.s.

Yakın arkadaşları: Demirel ve Mehmet Ağar

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için kente gelerek yoklama yapan Celal Doğan,neredeyse tam bir istikrar abidesi.Önce DEV-GENÇ, sonra CHP,sonra SHP, sonra  CHP, sonra Demokrat Parti ( DP) sonra HDP, şimdilerde ise  DSP,  Demokrat Parti. BTP arasında tercihte

Hakkını teslim etmek gerekir; Celal Doğan Gaziantepspor Başkanı iken çok başarılı olmuş, bir ara tribünler " Cumhurbaşkanı Celal Doğan" tezahüratı bile yapmıştı.

ANAP'la olan dirsek temasını eski politikacılar iyi bilirler. HDP Milletvekili iken Saray'a çıkıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmüş, Türkiye gündeminde yerini almıştı.

Hatta siyasi kulislerde, Fatma Şahin'in AKP'den yeniden aday gösterilmemesi halinde yerine Celal Doğan'ın gösterilebileceği dillendirilmişti. Nede olsa Cumhurbaşkanı Erdoğan ile belediye başkanlıkları yaptıkları dönemlerde tanışıyorlardı.

Celal Doğan'ın siyasetteki en yakın arkadaşları kimdi derseniz eğer, birisi merhum Süleyman Demirel ki Denizlerin idamı için " Üç..Üç..Üç "  diye meclisi ayağa kaldırmış, bir diğeri ise herkesce malum olan Mehmet Ağar'dır.

Gaziantep adaylığı için ANAP Eski genel başkanlarından, eski Başbakan Mesut Yılmaz'dan bile destek geleceği belirtiliyor ki, Celal Doğan ,Mesut Yılmaz'ın kardeşi Mustafa  Yılmaz'la daha çok yakındır.

İşte; Siyaset olarak bu denli istikrarlı biri olan Celal Doğan, şu anda Gaziantep'in kurtarıcısı olarak görülüyor.

Öyleyse hayırlı olsun.

www.gaziantephaberler.com

 

31.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (7)

Yorum Yaz
Evet haklısınız ironi yapmışsınız, aynı anda birkaç haber okurken gözden kaçırmışım özür dilerim Selamlar
Gazişehirli 1 Şub 2019 22:42:35
CelalDoğan solcu mu. Bu haberde nerede methiye var. İstikrarsızlığın, omurgasızlığın küçük bir özeti.
akaraduman1 Şub 2019 22:38:51
Kapitalizme payanda olmak için kapitalisti övmek lazım...Sol görünümlü kapitaliste methiye düzmedim ki ben... Selamlar Atilla Bey
Gazişehirli 1 Şub 2019 22:34:19
Sizde kapitalizme payanda olmuşsunuz galiba. Ne demek bu haber için beklentiniz var. gaziantephaberler.com ve ben Atilla Karaduman'ın ne beklentisi olabilr ki.
akaraduman1 Şub 2019 22:26:54
Celal Doğan beyfendi solcu mu? Öyle anlaşılıyor ki bu haber için bir beklentiniz var, menfaat eksenli parti değiştirmiş, solun sembol ismi Deniz Gezmiş ile okul arkadaşlığı olan bu beyfendi kapitalizmin sembol ismi olma yolundaydı Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı iken...Gaziantep de demografik yapının değişmesinin müsebbibidir...Bedesten Avm deki şaibe Gaziantepspor kulüp başkanlığı dönemi Muammer güler le olan işleri izaha muhtaçtır daha sayabilirim ama anlayana sivrisinek saz.....
Gazişehirli 1 Şub 2019 22:22:36
senin sol anlayışın nedir bilemem. CHP, SHP solcu ise mesele yok. Bahsedilen Mustafa Yılmaz senin bildiğin değil. Mustafa Sarıgül e bir bakın o da tüm sol partilerden aday olmuştur. Ona da kızmayın emi. Sanko'nun haberlerinin sözgelimi üniversite ve hastanesinin haber değeri yok mudur sizce. Bir de YUF yazacağınıza adınızı yazssaydınız samimiyetinize inanırdık.Olsun boşver
akaraduman1 Şub 2019 05:38:06
Shp chp hdp sol değil mi dev genç mesela sağ mı mustafa yılmaz akpli mi.Deniz gezmişin yakın arkadaşı olduğunu da kasıtlı yazmamışsınız celal doğanın.akpnin reklam bülteni gibi sankonun aynı şekilde yayınlar yapıyorsunuz ve üstüne de böyle bir sipariş haber.size de mi kayyum atandı ya da aslında doğan görünümlü toros musunuz.
YUH1 Şub 2019 00:13:23