İnsan Dedikleri Haber Sitesi Kimin ve Youtube Kanalı Ne İşe Yarıyor

İnsan Dedikleri Haber Sitesi Kimin ve Youtube Kanalı Ne İşe Yarıyor

İnsan Dedikleri Haber Sitesi Kimin ve Youtube Kanalı Ne İşe Yarıyor

İnsan dedikleri (insandedikleri.com) bir proje olarak büyük bir ekip ile ortaya çıkmış ve arkasında donanımlı bir ekibi olan sosyal medya fenomenlerinden Eyüp ESEN tarafından kurulmuştur. Bu sadece sıradan bir haber sitesi değil hem de büyük bir sosyal ağ projesinidir. Yaklaşık olarak ekibinde 25 kişinin çalıştığı ONEDİO tarzı bir medya aracı özelliği gösterir. Henüz yeni yeni kurulan ve çok hızlı gelişim gösteren bu projenin en büyük özelliği ise tek kanattan değil de bir çok farklı kanaldan ilerlemesidir. Buraya bağlı bir mobil uygulaması ve bir de web sitesi vardır.

 

İnsan Dedikleri Youtube Video İçerik Üreticilerini Bir Araya Getiriyor

 

Amatör video içerik üreticilerini 27 farklı kategori içerisinde bir araya getireceğini açıklayan insan dedikleri kanalın daha açılışının ilk aylarında güzel bir abone sayısına ulaştı. Rutin aralıklar ile sadece belirli dönemlerde ve belirli aralıklarda içerik alan kanal web sitesi ile entegre çalışmaktadır. Daha yeni olmasına rağmen günde onbinlerce kullanıcının ziyaret ettiği web sitesin belirli bir düzeyin üzerine çıkmasında sonra daha faal kullanılacağını tahmin ediyoruz.

Bir çok sosyal medya fenomeni ve Youtuber bu sitede yeni çıkaracağı albümleri veya videoların haberini yaptırmaktadır. Hatta Youtube Haber konusunda en sağlıklı haber kaynağı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

 

Eyüp ESEN Kimdir Yaşı Boyu Kaç ve Nereli?

 

Eyüp Esen insandedikleri.com sitesinin ve kanalının kurucusudur. Her ne kadar arkasında ciddi bir ekip ile bunu yapmış da olsa tek sahibi ve tek ortağıdır. Boyunun Halil Söyletmez’den daha kısa olduğunu biliyoruz. Sosyal medyanın en ünlü iki kısa boylu erkek fenomenlerinden biridir. 29 yaşında olan insandedikleri Edirneli ve İzmir’de ikamet etmektedir.

 

https://insandedikleri.com

20.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz