Gaziantep'te Ölü sayısı 4'e Yükseldi. 4 kişi de yaralı

Gaziantep'te Ölü sayısı 4'e Yükseldi. 4 kişi de yaralı

Gaziantep'te Ölü sayısı 4'e Yükseldi. 4 kişi de yaralı

Gaziantep'te Komşuların park yeri kavgasında silahlar konuştu. Katliama dönüşen kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi. Silahlı çatışmada 4 kişi ise ağır yaralandı

Gaziantep'te komşu aileler arasında araç park yeri nedeni ile çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Av tüfeklerinin kullanıldığı kavgada 4kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Polis, çevre güvenliğini sağlarken, yaralanan 8 kişi, ambulanslarla kentteki hastanelere götürüldü. Tedaviye alınan yaralılardan 4 kişi doktorların çabasına karşın yaşamını yitirdi. Tedavisi devam eden 4 kişinin ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken, polis, iki aile arasında yeni bir kavga yaşanmaması için oturdukları mahalle ve hastanelerde önlem aldı. 

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi 75. yıl mahallesi 25 nolu sok içersinde iki komşunun araç parkı nedeniyle önce sözlü tartışma başladı. Kavganın büyümesi üzerine karşılıklı silahlar çekildi. İddiaya göre olay yerinde 4 kişinin öldüğü 4 kişinin de ağır yaralandığı öğrenildi.

Yaralalılardan Metin Korkmaz,  Cengiz Demir, Leyla Korkmaz, Mehmet Korkmaz, Adem Yıldız çeşitli hastanelerde tedavi altına alındıkları ve yaralıların durumlarının ciddiyetini korudukları öğrenildi. Olayın duyulmasından sonra yakınların ın hastane aciline koştuğu ve emniyet güçlerinin büyük önlem aldığı gelen haberler arasında

9.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz