Gaziantep'te Çocuk İstismarı. Valilik Açıklama Yaptı

Gaziantep'te Çocuk İstismarı. Valilik Açıklama Yaptı

Gaziantep'te Çocuk İstismarı. Valilik Açıklama Yaptı

Sosyal medyada paylaşılan, Gaziantep'teki çocuk istismarı iddiaları ve o görüntü hakkında valilikten son dakika açıklaması, Valilik çocuğa istismar olayına el attı: Şahıs tespit edildi, adli süreç başlatıldı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Gaziantep’te sosyal medyada, yaşlı bir adamın, yanına gelen küçük kıza taciz ettiği iddiasıyla paylaşılan görüntüler tepki topladı.
Sosyal medyada paylaşılan, ancak hangi ilde çekildiği bilinmeyen bir görüntüde, yaşlı adam, küçük bir kız çocuğunu seslenerek, yanına çağırıyor. Yanına oturttuğu çocuğa sarılmaya çalışıyor. Bununla da yetinmeyip, bacağına dokunuyor.

OLAY GAZİANTEP'TE MEYDANA GELDİ


Gaziantep Valiliği konuya el attı. Görüntülerde yer alan bölgenin Gaziantep’te olduğu söylenen açıklamada söz konusu görüntüleri ihbar kabul edilerek haberlere konu şahsın kimliği tespit edildiğini ve adli süreç başlatıldığını duyurdu.

VALİLİĞİN İŞTE O AÇIKLAMASI

 

T.C.

GAZİANTEP VALİLİĞİ

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

BASIN AÇIKLAMASI (2020-55)

18.07 2020 tarihinde bazı haber sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında "Gaziantep'te yaşlı bir adam yanına çağırdığı küçük kız çocuğunu taciz etti" şeklinde yer alan haberle ilgili olarak yapılan araştırmada; görüntülerde yer alan bölgenin İlimiz sınırlarında olduğu anlaşılmıştır. Konuyla ilgili görüntüler ihbar kabul edilerek habere konu şahsın kimliği tespit edilmiş ve adli süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

19.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz