Gaziantep Valisi Davut Gül: Vatandaşların İşlerini Kolaylaştırın

Gaziantep Valisi Davut Gül: Vatandaşların İşlerini Kolaylaştırın

Gaziantep Valisi Davut Gül: Vatandaşların İşlerini Kolaylaştırın

Vali Davut Gül ziyaret ve denetimlerini sürdürüyor. Mesaisine makamında vatandaşları kabul ile başlayan Vali Davut Gül, sonrasında Şehitkâmil İlçe Nüfus Müdürlüğü, Şahinbey ve Şehitkâmil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarını ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

Şehitkâmil İlçe Nüfus Müdürü Necati Boztaş’tan pasaport, sürücü belgesi iş ve işlemleri ile diğer nüfus hizmetleri hakkında bilgi alan Vali Gül, sunulan hizmetlerin, yürütülen iş ve işlemler ile kaynak kullanımının vatandaşlarımızın memnuniyetine yönelik olmasını isteyerek, “Sunulan kamu hizmetlerinde vatandaşların işlerini kolaylaştırın” talimatını bulundu.

“Şehit ve Gazilerimizin Hakkı Ödenmez”

Ziyaretlerine Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile devam eden Vali Gül, şehit aileleri ve gazilerimizle bir araya geldi. Şehit aileleri ve gazilerimizle bir süre sohbet ederek onlarla yakından ilgilenen Vali Gül, “Şehit ve gazilerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların emaneti olan sizler, bizim için çok kıymetlisiniz. Başımızın üstünde yeriniz var. Kapımız sizlere her zaman sonuna kadar açık” dedi. 

8.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz