Gaziantep Valiligi'nden " Meral Akşener ve "Çöp Kamyonu " açıklaması

Gaziantep Valiligi'nden " Meral Akşener ve "Çöp Kamyonu " açıklaması

Gaziantep Valiligi'nden " Meral Akşener ve "Çöp Kamyonu " açıklaması

Gaziantep Valiliği, İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in kentteki mitingi sonrasıyolunun çöp kamyonu ile kesilmesi ile  ilgili olarak bir açıklama yaptı.
 
Gaziantep Valiği'nin internet sitesinde yapılan açıklamada şöyle denildi:


"İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER tarafından bugün 13.00-16.20 saatleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir miting programı yapılmıştır.
 
Söz konusu miting programı nedeniyle, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Siyasi Parti Genel Başkanları tarafından geçmişte yapılan miting tedbirleri ışığında 24 Haziran Seçimleri nedeniyle yapılacak mitingler için belirlenen güvenlik önlemleri uygulanmıştır.
 
Bu tedbirler kapsamında muhtemel bombalı araç saldırılarına karşı ana bulvar ve arterlerin kapatılmasında İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kamu Kurumlarımız ve Belediyelere ait araç ve iş makinalarından yararlanılmaktadır.
 
İlimizde gerçekleştirilen siyasi parti miting programının olaysız bir şekilde sona erdirilmesi konusunda alınan tedbirler hassasiyetle uygulanmıştır.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve diğer Siyasi Parti Liderleri miting programlarında uygulanan tedbirlere ilişkin fotoğraflar ilişikte sunulmuştur.
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 02.06.2018"
 
NE OLMUŞTU TIKLA OKU VE İZLE
 
2.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz