Gaziantep Valiliği'nden Dövülen Kadın Açıklaması

Gaziantep Valiliği'nden Dövülen Kadın Açıklaması

Gaziantep Valiliği'nden Dövülen Kadın Açıklaması

Gaziantep'te eşi tarafından dövülen ve vücuduna 100 den fazla dikiş atılan kadınla ilgili olarak Gaziantep Valiliği'nden açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada" 

İlimizde 2 Haziran 2020 tarihindeE.A isimli bir vatandaşımız resmi nikahlı eşi T.A. tarafından şiddete maruz kalmış ve olay sonrasında E.A,  112 ekiplerimiz tarafından Tıp Fakültesi Hastanesine intikal ettirilmiştir.

Akabinde sosyal medyaya yansıyan olayda E. A’nın polis tarafından alınan ifadesinde eşi T.A. ile  sorunlarıolduğu, kavga etmeleri sonucunda E.A.’nın yaralandığı ve daha önce aralarında bu tür şikayete konu herhangi bir olayın yaşanmadığı anlaşılmıştır. 

E.A.’nınhayati tehlikesi bulunmamakla birlikte şüpheli T.A. olay sonrası yakalanarak 03.06.2020 tarihinde çıkarılmış olduğu mahkeme tarafından tutuklanmış ve cezaevine teslim edilmiştir." denildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül'ün Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise: Sosyal medyada paylaşılan ‘iki çocuk annesi E.A. hayat arkadaşı,kocası tarafından yüzü bıçaklandı’ haberi 02.06. 2020 tarihinde gerçekleşmiş olup olayın faili T.A. 03.06.2020 tarihinde tutuklanmıştır. Konu valiliğimiz tarafından yakından takip edilmektedir...."denildi.

İŞTE O PAYLAŞIM

 

HABERİ OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

http://gaziantephaberler.com/haber/gaziantepte-koca-vahseti-kadina-100-dikis-atildi-haberi-47971.html

5.06.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz