Furkancıların liderini eşinin öldürmeye mi çalıştılar

Furkancıların liderini eşinin öldürmeye mi çalıştılar

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul 30 Ocak'ta yapılan operasyonda gözaltına alınmıştı.

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul 30 Ocak'ta yapılan operasyonda gözaltına alınmıştı. Alparslan Kuytul’un gözaltındaki işlemleri sürerken, Kuytul’un eşi Semra Kuytul’un “şüpheli” bir trafik kazası geçirdiği belirtildi.

Semra Kuytul kazaya ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Benim kapım içe çöktü, camı kırıldı diğer aracın neredeyse yarısı dağıldı buna rağmen oraya o anda gelen bir kişi polisi aramayın dedi. O anda toplanan yaklaşık 10 kişiden kimse ne ambulansı nede 155'i aramadı…” ifadelerini kullandı.

“ÇÖPÇÜDE TELSİZ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER”

Semra Kuytul’un açıklaması şöyle:

 “Dün gece saat 01.00 sularında evimin orada şüpheli bir trafik kazası geçirdim.Bize ana yolda aralıklı sarı yanarken ara yolda kırmızı yandığı halde önümüze ağır hareket eden bir çöp arabası önümüzü kesti ve doblo tipi bir araç benim oturduğum ön sağ koltuğa çok şiddetli çarptı.

Benim kapım içe çöktü, camı kırıldı diğer aracın neredeyse yarısı dağıldı buna rağmen oraya o anda gelen bir kişi polisi aramayın dedi. O anda toplanan yaklaşık 10 kişiden kimse ne ambulansı nede 155'i aramadı

İŞTE TWİTTERDEKİ PAYLAŞIMLAR

 

Dün gece neredeyse ölüyordum

 
5.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz