Figen Yüksekdağ Gaziantep'te neler yapmıştı ( TIKLA İZLE )

Figen Yüksekdağ Gaziantep'te neler yapmıştı ( TIKLA İZLE )

Figen Yüksekdağ Gaziantep'te neler yapmıştı ( TIKLA İZLE )

BU BİR NOSTALJİ HABERİDİR.Yüksekdağ Gaziantep'te neler yaptı, neler söyledi

Gece yarısı evleri basılarak gözaltına alınan HDP’li 10 milletvekilinden aralarında eş genel başkanlar Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’ın olduğu 9 HDP’li çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

XXX

Seçim çalışması için dün Gaziantep'e gelen HDP Eşgenel Başkanı Figen Yüksekdağ, kentte yoğun ilgiyle karşılandı. Yüksekdağ sempatik davranışlarıyla dikkat çekti.

Gazetecilerin ülke gündemine ilişkin sorularını yanıtladıktan sonra partililerle birlikte esnaf ziyaretine çıkan Figen Yüksekdağ'a özellikle kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Partisinin Gaziantep Güzelvadi Mahallesi'ndeki toplantısına katılan Yüksekdağ, mahalle aralarında kadınlarla yufka açıp, fıstık kırdı. Bir işyerini de ziyaret eden Yüksekdağ , burada da döner kesti.

HDP Gaziantep İl Örgütü, Eşgenelbaşkanın bu çalışmasını facebook sayfasında şöyle değerlendirdi:

"Bugün kentimizde ağırladığımız Eş Genel Başkanımız ,Figen Yüksekdağ , Antep esnafı ile Döner kesti, kadınları ile yufka ekmeği (Nanê Sêlê) açıp, fıstık kırdı...
Anladık ki siyaseti kadar ev işlerinde de pek hamaratmış Başkanımız

TIKLA İZLE ( HDP'nin Gaziantep'teki 2015 Seçim Çalışmalarından )

http://www.gaziantephaberler.com/haber/hdpli-yuksekdag-gaziantepte-doner-kesti-yufka-acti-fistik-kirdi-haberi-34506.html

22.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz