Faizsiz Araba Almak Mümkün Mü?

Faizsiz Araba Almak Mümkün Mü?

Faizsiz Araba Almak Mümkün Mü?

Faizsiz araba nasıl alınır derseniz bunun birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bu kardan birincisi Katılımevim ve Birarabam gibi kurumlar ile görüşebilir ya da bazı otomotiv mağazaları müşterilerine faizsiz araba satın alabilirsiniz. Hızla değişen yaşam koşulları insanların araba almasını çok zor hale getiriyor. Bu nedenle zaten oldukça pahalı olan araçlara vatandaşlar faiz ödemek istemiyor.

Ulaşım herkes için büyük bir problem hele ki büyük şehirlerde insanlar için araba olmaması gerçekten çok zor oluyor. İş hayatında, aile yaşantısı sırasında ve daha birçok alanda araba olmazsa olmazdır. Fakat bankalar çok yüksek faizli olduğu için insanlar bir arabaya iki misli para ödememek için farklı yo TEM arayışlarına giriyorlar.

 

Birarabam ve Katılımevim ile Faizsiz Araba Almak

Faizsiz araba almak istiyorsanız Birarabam ve Katılımevim gibi kurumlardan destek alabilirsiniz. Katılımevim sıfır faizli araba satışı da yaparken aynı zamanda faizsiz araba alma konusunda da imkânlar sunuyor. Katılımcılarını zorlamayan fiyatlarla faizsiz taksit ve kişinin bütçe seviyesine uygun peşinat imkânı sunuyor.

Böylece kişi kendi belirlediği peşinat oranı ile faizsiz aracına sahip olabiliyor. Birarabam kurumu da Katılımevim ile benzerlik gösteriyor. Buradaki tek fark kişi araç alırken peşinat vermek zorunda değildir. Oysa kendi birikiminizle araç almak bir hayli zor hatta imkânsızdır ve bu nedenle pek çok kişi Katılımevim ve Birarabam gibi firmalara başvuru yapıyor.

 

Nasıl Başvuru Yapmak Gerekiyor?

Eğer ilinizde Katılımevim ya da Birevim şubesi varsa şube ile gidip bizzat başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte internet sitesinden ya da telefondan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Internet sitesine girdiğiniz zaman karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formda satın almak istediğiniz araç ile ilgili sorular bulunuyor. Bu soruları doğru cevapladığınız firma sizi arayacaktır.

Görüşme sonrasında eğer bir problem yaşanmamış ise ortalama 3 gün içerisinde pars hesabınıza yatırılır. Sonrasında ne kadar peşinat vereceğinizi, vade farkını ve aylık ödeme tutarını kendiniz belirlemiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için kurumların telefon numarasını arayabilirsiniz. Buradan size gerekli tüm bilgiyi verip sizi aydınlatacaklardır.

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz