En Borçlu kendisi ancak Ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider s...

En Borçlu kendisi ancak Ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider s...

GASKİ'den eşli-çocuklu 5 yıldızlı otelde değerlendirme toplantısı iddiası

Gaski Genel Müdürlüğü’nün “yılsonu değerlendirme toplantısı” adı altında eş ve çocukların da katılacağı bir toplantı düzenleyeceği iddia edildi. Ülkede tasarruf çağrıları yapılırken, Gaski ile ilgili bu iddia kamuoyunda tepki ile karşılandı.

Ülke genelinde yaşanan sıkıntılarla ilgili tasarruf çağrıları yapılırken, kamuoyunda konuşulan Gaski’nin değerlendirme toplantısı iddiaları gündemi sarstı.

Gaski Genel Müdürlüğü’nün, Gaski’de görevli genel müdür, müdür yardımcıları, daire başkanları ve şube başkanlarının katılacağı  bir değerlendirme toplantısı planladığı öğrenildi. İddialara göre eş ve çocukların da katılacağı toplantı Antakya’daki 5 yıldızlı lüks Ottoman Otel’de yapılacak.

İddialar kamuoyunda tepki çekerken, ülkede tasarruf çağırıları yapılan bir dönemde eş ve çocuklarla lüks otelde değerlendirme toplantısı yapılması, “ Böyle bir toplantıya lüks otelde neden gerek duyuldu? Amaç değerlendirme mi, yoksa tatil mi?” yorumlarına neden oldu.

Gaski Genel Müdürlüğü’nün en borçlu kurumlardan birisi olduğu bilinirken, böyle bir toplantıya neden gerek duyduğu merak ediliyor.

(S.ÖZTÜRK)

11.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz