Daha Büyük Ekrandan Telefon Görüntüsü Yansıtılır Mı?

Daha Büyük Ekrandan Telefon Görüntüsü Yansıtılır Mı?

Daha Büyük Ekrandan Telefon Görüntüsü Yansıtılır Mı?

Cep telefonu üzerinden üç boyutlu sinema izlemek isteyenler için tasarlanmış olan ürün gözlüğe ihtiyaç duyulmadan sinema keyfini yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Gözlüksüz olarak dev ekranda üç boyutlu sinema izlemek isteyenler için tasarlanmış olan crazy screen pratik kullanımı sayesinde dilediğiniz her ortamda sinema keyfini kesintisiz şekilde yaşamanızı sağlamaktadır. Cep telefonu üzerinden sinema izlemek isteyenler için akıllı telefonları ile uyumlu olarak hazırlanmış olan stant telefonunuzun markası her ne olursa olsun sorunsuz şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır.

Üç boyutlu olarak hazırlanmış olan sinemaların yanı sıra herhangi bir video ile üç boyutlu olarak izleme olanağı sağlamaktadır. Pratik kullanımı sayesinde bulunduğunuz her ortamda sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ürün gözlüğe ihtiyaç duyulmadan üç boyutlu sinema keyfini yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

iOS veya android kullanıcıları için her modele uyumlu şekilde hazırlanmış olan ürünün içerisine telefonun yerleştirilmesi sayesinde kullanıma hazır hale getirilebilir. Üç boyutlu videoların yanı sıra normal videoları da üç boyutlu olarak izleme olanağı sağlamaktadır. Videoyu başlatarak ekrana yansıması sayesinde dilediğiniz her durumda üç boyutlu olarak izleme imkanı elde edebilirsiniz.

Geniş ekranda gözlük kullanmadan üç boyutlu film izleme olanağına sahip olmak isteyenler için hazırlanmış olan ürünün ekran özellikleri şunlardır;

  • Ekran genişliği x yüksekliği = 25,2 × 13 cm
  • Stand genişliği x uzunluğu = 26 × 19 cm
  • Üç boyutlu olarak hazırlanmış olan ekran koruyucu iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Siyah veya ahşap renk seçeneği sayesinde kullanıcılar en uygun seçeneği belirleyebilirler.
  • Üç boyutlu standın ekran genişliği 12 inç olarak tasarlanmıştır.
  • Gözlük kullanmaya gerek kalmadan üç boyutlu video izleme olanağı sağlamaktadır.
  • Tüm telefonları ile uyumlu olarak kullanılabilir.
  • Pratik kullanımı sayesinde bulunduğunuz her ortamda sorunsuz şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır.


Ürünü kullanmak isteyenler gerçek kullanıcılar tarafından yapılan görüşleri inceleyebilirler. Kullanıcılar elde etmiş oldukları deneyimlerden yola çıkarak yapmış oldukları deneyimler sayesinde ürün hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Ürün için belirlenmiş olan fiyat seçeneği konusunda bilgi almak isteyenler yapacakları incelemeler dahilinde stant için belirlenen en uygun fiyat seçeneğine ulaşabilirler. Kampanya dahilinde gerçekleştirilen satışlarda özellikle bir ürün yerine iki ürün almak isteyenler için daha uygun fiyat seçeneği uygulanmaktadır. Kampanyalı fiyat seçeneği ürünü satın almak isteyenlerin daha uygun fiyatlardan faydalanmasına olanak sağlamaktadır. Crazy screen sipariş ver erek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen satışlar sayesinde ürünü kullanmak isteyenler verecekleri siparişler doğrultusunda kısa sürede ürüne sahip olabilirler. Bulunduğunuz her ortamda üç boyutlu video izleme özelliği sağlamakta olan crazy screen için oluşturacağınız siparişler doğrultusunda herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz adreste ürünü teslim alabilirsiniz.

 

12.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz