Canina Evcil Hayvan Gıda Takviyesi

Canina Evcil Hayvan Gıda Takviyesi

Canina Evcil Hayvan Gıda Takviyesi

Evcil hayvanlarınızın bağışıklık sistemini mikro besinlerle, omega yağ asitleri ve amino asitlerle güçlendiren Canina Evcil Hayvan Gıda Takviyesi ile daha sağlıklı görünmelerine yardımcı olabilir ve bu ürünleri firmamızdan satın alabilirsiniz. Evcil Hayvanlar için gerekli olan faydalı bakterilerin büyümesini sağlayan prebiyotikleri, kıkırdaklarının zamanla deforme olmaması için gereken glukozamin vekondroitin gibi kritik bileşenleri, omega 3 yağ asitleri gibi deri sağlığının muhafazasında önemli rol oynayan etken maddeleri  ancak evcil hayvan gıda takviyeleri sayesinde bulabilirsiniz. Proaktif evcil hayvan sahipleri; evcil hayvanların besin takviyelerinin kendi yedikleri gıdalar gibi yüksek kaliteli doğal veya organik olmalarını istemekte, evcil hayvanlarının kaliteli ve uzun bir hayat sürmesini istemektedir.

 

Evcil hayvanlara bakmak veya onları okşamak sakinleştirici bir etkiye sahiptir, tansiyonunuzu düşürür ve ödül hormonu Dopamin'i harekete geçirir. Araştırmalara göre, evcil hayvanı olanlar olmayanlara göre önemli ölçüde daha az stres semptomları göstermektedir. Evcil hayvanlarınız sayesinde daha iyi bir ruh hali ve rahat bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bazen evcil hayvanlarımız rahatsızlanabilir, hastalanabilir, alerjik reaksiyonlar yaşayabilir. Canina Evcil Hayvan Gıda Takviyeleri ile bu gibi rahatsızlıkları minimum seviyelere indirebilirsiniz.

Piyasada satılan yüksek derecede işlenmiş gıdaların fazla bir şekilde yenmesi evcil hayvanlarınız için sağlıklı değildir.  Ürünlerimiz için doğal olarak koruyucu içermeyen gıda kalitesine sahip doğal ham maddeler kullanıyoruz. Canina ile doğal kalsiyum ve demir takviyeleri sayesinde evcil hayvanlarınızın kemik gelişimi daha sağlıklı olacak ve hareket performansları artacak. Kilo vermesi gereken kedi ve köpeklerde kilo verim hızı artacak, kilo alması gerekenlerde iştah açıcı takviyelerle kilo alımları sağlanacak, evcil hayvanlarımız haşerelere karşı korunacaktır. Diş, kemik ve eklemleri dayanıklı olacak, bağışıklık ve sindirim sistemleri sağlıklı olacak, hijyen ve temizlikleri sağlanacak ve evcil hayvanlarınız sağlıklı bir şekilde yetişecektir.

Evcil Hayvanlarımızı onlara karşı sorumluluklarımız olduğunu bilerek evimize alırız. Aslında Brezilyanın yağmur ormanlarında yaşayan papağanları evimizde aldığımızda onlara o güzelim mis gibi havayı ve o güzelim doğayı veremeyeceğimizi biliriz. Ancak bu eksikliği nasıl takviye edeceğimizi, hangi gıdalarla onları besleyeceğimizi araştırarak, tanıdıklarımıza sorarak, youtube videoları izleyerek gidermeye çalışırız.   Ormandaki taze ve doğallığı sağlayamadığımız evcil hayvanlarımıza doğal ortamlarında bulunan ancak şehir hayatında kendilerine sağlayamadığımız vitamin ve mineralleri evcil hayvan gıda takviyesi iletamamlamaya çalışırız.

Eskiden evcil hayvanlar için takviye edici gıdalar eczanelerde satılırdı. 1990 yıllarından itibaren evcil pet hayvan nüfusunda ciddi artışlar yaşanmıştır. 1989 yılından itibaren 30 yıldan fazla tecrübesi ileCanina Evcil Hayvan Gıda Takviyesi ürünleri 150 çeşit değişik evcil hayvan gıda takviyesi ve evcil hayvan iyileştirici ürünleri ile hayvan dostlarının karşısına çıkmıştır. Dünyanın 40 ülkesinden kullanıma sunulan Canina en az sizin kadar evcil hayvanınızı düşünmektedir.

Canhydrox Gag Tablet

 

Canhydrox Gag Tablet sayesinde köpekleriniz,n genel gelişimi, hareket kabiliyetleri artacak ve tüylerindeki parlaklığı kısa bir zaman içerisinde fark edeceksiniz. Canhydrox Gag Tablet ileinsanın en iyi ve en sadık arkadaşı olan köpeklerinize doğrudan yardımcı olabilecek ve köpekleriniz ağrılarından ve muhtemel topallama gibi hareket kabiliyetlerini sınırlandıran şikayetlerinden kurtulacaktır. Bu tabletler sayesinde köpekleriniz sağlıklı ve dengeli büyüyeceklerdir. Bu mükemmel ürün sayesinde köpeklerinizin eklemleri kuvvetlenecek ve duruş şekillerinin ve büyümelerinin geliştiğini göreceksiniz.

 

14.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz