Birevim Araba Avantajları Nelerdir?

Birevim Araba Avantajları Nelerdir?

Birevim Araba Avantajları Nelerdir?

Araba ihtiyacın yanı sıra, birçoğumuz için tutku ve eğer aklınızda yıllardır hayalini kurduğunuz bir otomobil varsa artık ertelemenize gerek yok. Kişinin bütçesine uygun taksitle araba sahibi olma imkânı sunan Birarabam 66 aya kadar vade ile araç sahibi olmanıza olanak sağlar. Vade farksız ve faizsiz tercih ettiğiniz sıfır yâda ikinci el araca kavuşabilirsiniz.

Birevim arabanın en avantajlı yanlarından biri de peşinatınız olmasa dahi uygun taksitler ile otomobil sahibi olmanıza olanak sağlamasıdır. 455 Türk lirasından başlayan taksitler ile araç sahibi olmanıza imkân veren Birarabam kampanyaları ile en önemli avantajınız tamamen faizsiz olması ve küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlamasıdır. 

Birevim araba avantajları nelerdir?

  • 66 aya kadar vade imkânına sahipsiniz.
  • Vade farksız ödeme imkânınız var.
  • Peşinatsız araç sahibi olma şansına sahip olursunuz.
  • Taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz.
  • Faiz yâda ek masraf ödemezsiniz.
  • Sıfır yâda ikinci el bir araba satın alabilirsiniz.
  • Küçük taksitler ile ev sahi olma avantajlarına sahip olursunuz.

Birevim araba tasarruf yöntemleri nelerdir?

Birevim ve Birarabam Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi faizsiz yâda vade farksız araba sahibi olmak isteyen kişilere Birevim araba avantajları ile küçük taksitler ile ev ve araba sahibi olma imkânı sağlıyor.

Toplam borcu erken bitirme seçenekleri gibi alternatifler ile peşinatsız araç sahibi olabileceğiniz Birevim araba ister sıfır ister ikinci el araç sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

24-36-48 veya 66 kişilik tasarruf gurupları ile taksit ödeme tutarınızı kendiniz belirleyerek araç sahibi olabilirsiniz. Birevim araba nakit parası olmayan kişiler için taksitli otomobil sahibi olunabilecek en uygun sistemlerden biridir. Birevim araba ülkemizde araç ihtiyacı olan binlerce insana umut olan sistem şirket Birevim’in alt markasıdır.

Faizsiz ve vade farksız kendi fiyatı ile araca sahip olmanıza olanak sağlayan, Birevim araba sistemi ile binlerce kişi ev ve araba sahibi oldu. Sosyal medya hesaplarında ve video paylaşım sitelerinde mutluluklarını dile getiren kişilere ulaşabilir ve Birevim araba hakkında daha fazla bilgiye de kavuşabilirsiniz.

26.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Emekliyim bir araba ala bilirmiyim teşekkür ederim ikinci elaraba
Hızır gül 2 Mar 2020 20:27:04