BİRARABAM'dan Faizsiz ve Peşinatsız Araba Fırsatı

BİRARABAM'dan Faizsiz ve Peşinatsız Araba Fırsatı

BİRARABAM'dan Faizsiz ve Peşinatsız Araba Fırsatı

Birevim bünyesinde bulunan Birarabam, otomobil sahibi olmak isteyenlere faizsiz, peşinatsız fırsatlar sunuyor. Otomobil sahibi olmak isteyenlerin aylık taksit tutarlarını kendileri belirledikleri faiz ve peşinatın olmadığı sistem Birarabam'da bulunuyor.

Ülkemizde nakit olarak araba alma imkânı bulunmayan vatandaşlar banka kredileri ile araba alma yolunu tercih ediyor. Ancak banka kredilerinde de yüksek miktarda faiz ödemek zorunda kalıyorlar. Bu durumun ortadan kalkması için Birarabam otomobil sahibi olmak isteyenlere faizsiz araba ve peşinatsız seçenekler sunuyor.

Taşıt sahibi olmak isteyen müşteriler öncelikle ne kadar bütçe ayırabileceklerini belirlemeli. Faizsiz ve peşinatsız sistemde müşteriler diledikleri takdirde peşinat da ödeyebilir. Birarabam'da uzun vadeli taksitler yaptırılabilir. Aylık taksit tutarlarını kendileri belirleyerek seçilen taksit sayısı kadar bir gruba dahil olurlar. Grupta yer alan kişilerin ödemeleriyle her ay bir kişi otomobiline kavuşur. Çekilişler noter huzurunda yapılır.

Faiz zorunluluğunun olmadığı sistemde arabanın ederi ne ise o miktar ödenir. Türkiye'nin her yerinden faizsiz ve peşinatsız otomobil fırsatını yakalayabilirsiniz. Birarabam'ın sunduğu faizsiz ve peşinatsız sistemde aylık taksit ödemelerini kendinizin belirlediği yöntem bulunmaktadır. Böylece hayalinizdeki arabaya hiçbir faiz ve peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz.

Birarabam yönteminde senetle araba alma fırsatını faiz ödemeden yakalayabileceksiniz. Birarabam sektörünün devi olmaya devam etmektedir. Bu zaman kadar birçok kişiyi araç sahibi yapan firma, yeni araba sahiplerini beklemektedir.

13.03.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz