Birarabam Kampanyaları Neler?

Birarabam Kampanyaları Neler?

Birarabam Kampanyaları Neler?

Birarabam peşinatsız araba sistemi olduğundan birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Günümüz ekonomik şartlarında peşinat biriktirmek neredeyse hayal o yüzden ev ve araba satın alabilmek için tasarruf yöntemi olarak adlandırılan sistemde Birevim araba gibi şirketler büyük yarar sağlıyor.

Devlet destekli ve yastık altı paralarını piyasaya çıkaran tasarruf yönteminde Birarabam Birevim’in alt şirketi olarak hizmet veriyor. Dolayısı ile referans olarak yani güven açısından yıllardır piyasada bulunan Murat Çiftçi’nin ismine güvenerekte kolay ve rahat araba sahibi olunabilir.

Arabaya ihtiyacınız var ise faizsiz ve vade farksız sistemde Birarabam kampanyalarından faydalanarak avantajlı şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Aylık gelir ve gider planlamanızın ardından elinizde kalan tutar ile küçük küçük ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. 

Neden Birarabam?

Tasarruf yönetim sistemi olarak geçen ve ülkemizde yaklaşık 30 yıldır kullanılan sistemde ev ve araba sahibi olmak diğer yöntemlere göre daha faydalı görünüyor. Birçoğumuz ihtiyacımız olduğu halde kredi batağına saplanmamak veya alacağımız taşınmaza yâda araca haddinden fazla para ödememek için farklı yöntemler arıyoruz.

Ekstra bir ödeme yapmadan dosya masrafı vb ek yüklerden sizi koruyan tasarruf yönetimi sisteminde Birarabam avantajlarını değerlendirerek ev sahibi olmak çok kolaydır.

Peşinatı olmayan yâda vade farkı ve faiz ödemek istemeyen kişiler Birarabam avantajları ile ev ve araba sahibi olabiliyor. İster ikinci el ister sıfır otomobil için aynı şartlar geçerlidir. 

Başvuru için internet üzerinden ulaşabilir yâda 444’lü hattı ile irtibata geçebilirsiniz. 

Birarabam Avantajları Nelerdir?

  • Siz gelirinizi ve giderinizi bilen yegâne kişisiniz ve bütçenizi ve aylık ödemelerinizi kendinizin belirlemesi kadar doğal birle olamaz.
  • Vade farkı dediğinizde büyük rakamlar olabiliyor oysa Birarabam vade farkı kesinlikle ödemezsiniz.
  • Faizsiz araba alabilirsiniz.
  • Küçük taksitler ile araba sahibi olursunuz.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden sıfır yâda ikinci el bir araç tercih edebilirsiniz.
  • Peşinatınız mı yok Birarabam için bu bir sorun değil. Ve artık sizin içinde bir sorun değil.
  • Küçük taksitler ile ev sahi olma avantajlarına sahip olursunuz.
23.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz