Baba Vanga'nın ilk kez açıklanan Putin kehaneti

Baba Vanga'nın ilk kez açıklanan Putin kehaneti

Dünyanın en ünlü kâhini Baba Vanga'nın 2018 için bilinmeyen Putin kehaneti ortaya çıktı. Vanga'nın 2018 kehaneti 1979'da gerçekleştirdiği bir görüşmeden kaynaklanıyor.

11 Eylül, Brexit ve dünya gündemine damga vuran birçok olayla ilgili kehanetlerde bulunan Baba Vanga'nın 2018'le ilgili bu kehanetinden daha önce hiçbir yerde bahsedilmemişti.

Gerçek adı Vangelia Gushterova olan Baba Vanga Bulgaristan'da yaşamış çok ünlü bir kâhin olarak bilinir. 1996 yılında hayatını kaybeden Baba Vanga, 51'inci yüzyılda Dünya'nın sonunun geleceğini tahmin etmişti.

"'Rusya'yı kimse durduramayacak"

 Baba Vanga'nın 1979'da yaptığı bir kehanet herkesi şaşkına çevirdi. Vanga, 1979'da Rus yazar Valentin Sidorov ile buluştu Vanga'nın Rus yazar Valentin Sidorov'la buluşmasında Vanga'nın 'Rusya'yı kimse durduramayacak, dünyanın tek süper gücü ve efendisi Rusya olacak' dediği iddia edildi.

 Vanga, 'Her şey buz gibi çözülecek geriye sadece el değmemiş olarak Vladimir'in ihtişamı, Rusya'nın ihtişamı kalacak' derken burada kastettiği kişinin Vladimir Putin olduğu iddia ediliyor.

 

Baba Vanga'nın 2018 yılı için yaptığı iki tahmin daha önce açıklanmıştı. Bunlardan birisi Çin ile diğer ise Venüs gezegeni ile alakalı... Baba Vanga, 2018’de Çin’in ABD’yi geçerek Dünya’nın “Yeni süper gücü” olacağını iddia ediyor. Venüs ile ilgil kehanetinde ise Venüs’te yeni bir enerji formunun keşfedileceğini öngörüyor...

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr

19.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz