Atilla Taş: Cumhurbaşkanı olmak isterim ama diplomam yok!

Atilla Taş: Cumhurbaşkanı olmak isterim ama diplomam yok!

Bir diğer paylaşımı ise sanatçı Haluk Levent yaptı !

Gazeteci- Şarkıcı Atilla Taş Twitter hesabından yaptığı paylaşımda  “Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bana da hergün soruyorlar, aday olacak mısın? diye! Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru C. Başkanlığına aday olmak isterdim ama olamam. Çünkü üniversite diplomam yok!” diye yazdı.

Twitter’dan paylaşım yapan bir diğer sanatçı ise Haluk Levent oldu. Haluk Levent  “ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI; Artık halkı düşünerek halkla birlikte hareket etme vakti geldi... Artık halkımızın isteklerini elimin tersi ile itemem! Artık bu ülkede elimizi taşın altına koyma vakti gelmiştir! Bu sebeple Cumhurbaşkanlığı için aday değilim öptüm” ifadelerini paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

 23 sa.23 saat önce

Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bana da hergün soruyorlar, aday olacak mısın? diye! Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru C. Başkanlığına aday olmak isterdim ama olamam. Çünkü üniversite diplomam yok!

ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI; Artık halkı düşünerek halkla birlikte hareket etme vakti geldi... Artık halkımızın isteklerini elimin tersi ile itemem! Artık bu ülkede elimizi taşın altına koyma vakti gelmiştir! Bu sebeple Cumhurbaşkanlığı için aday değilim öptüm

20.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz