" Pisi Pisine Ölüm " Buna Denir

" Pisi Pisine Ölüm " Buna Denir

Gaziantep'te 2 kişi kavga etti. Pompalıdan çıkan kurşunla kaldırımda oturan şahıs öldü

Hani pisi pisine ölüm denir ya. İşte bunun son örneklerinden biri, Gaziantep'te yaşandı.Gaziantep'te iki kişinin pompalı tüfekli kavgasında kaldırımda oturan bir kişi dom dom kurşunu ile yaşamını kaybetti.

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Boyno mahallesi Suna sokak içerisinde 2 kişinin küfürlü kavgası cinayetle sonuçlandı.  Çocuğunun kasap dükkanına ziyaret için gelen 62 yaşındaki Osman Yedidoğan kaldırımda oturduğu sırada kendini bir anda iki kişinin küfürlü kavgasının ortasında buldu. Kavga sırasında kullanılan Pompalı tüfekten çıkan domdom kurşunu ile ağır yaralandı.

Şehitkamil Devlet Hastanesi yoğun bakım yaşam destek ünitesinde yaşam mücadelesi veren Osman Yedidoğan kurtarılamayarak yaşamını kaybetti. Cinayet olayından sonra olaya karışan Muhammet S. ve kardeşi Yakup S. gözaltına alındılar. Yapılan sorgulamalarının ardından iki kardeşten Yakup S. tutuklanırken, Muhammet S. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldıkları öğrenildi.

Ara kurşunu ile hayatını Kaybeden Osman Yedidoğan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Burda yapılan işlemin ardından cenazenin defin işlemi için ailesine teslim edildiği öğrenildi.

 
27.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz